Виставка!

Demo

ЗВІТНА ВИСТАВКА СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ ПРИСВЯЧЕНА 10-и РІЧЧЮ СТВОРЕННЯ КАФЕДРИ «ДИЗАЙН»

Demo

Кафедра "Дизайн" прийняла участь у програмі "Корисні канікули" в рамках якої було проведено майстер-клас для учнів школи «Створення персонажів анімації у програмі 3D Studio Max». 30 березня 2017р. відбулася зустріч зі школярами, майстер-клас проводила Потапенко Ганна Михайлівна-старший викладач  кафедри "Дизайн".  Після майстер-класу діти пішли заряджені позитивною та творчою енергетикою.

Альтернативна назва зображення

Ліцензування магістрів !!!

Demo

Вітаємо кафедру "Дизайн" з отриманням ліцензії на підготовку магістрів. Професійний колектив кафедри "Дизайн" запрошує студентів до магістратури.

Щодо ліцензування нової спеціальності!

Demo

02.02.2017р. кафедра дизайну подає в МОН України ліцензійну справу щодо розширення провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підготовки магістрів за спеціальністью 022 "Дизайн".

навчально-методичне забезпечення освітньої діяльності

відомості про інформаційне забезпечення освітньої діяльності

відомості про інформаційне забезпечення освітньої діяльності 2

Demo

29 вересня 2016р.  для учнів школи дизайну МАУБ викладачі кафедри дизайну Пантус Ніна Михайлівна, Бобровський Ігор  Володимирович, Середа Вікторія Михайлівна, Демиденко Олександр Іванович під керівництвом Потапенко Ганни Михайлівни провели лекцію "Знайомство з програмою трьохмірної графіки 3-d studio MAX " на кафедрі дизайну гуманітарного факультета ЗНТУ.

Альтернативна назва зображенняАльтернативна назва зображенняАльтернативна назва зображення

Demo

20 вересня 2016 р. учні школи дизайну МАУБ відвідали кафедру дизайну гуманітарного факультету ЗНТУ. Викладачі кафедри показали кращі роботи випускників за напрямками предметного дизайну, інтер'єрів, графічного дизайну. Особливо вразили роботи по візуальних комунікацій, брендування - яскраво, креативно, стильно, дуже сучасно.

Вітаємо з перемогою!

12-16 жовтня був проведений VIII Міжнародний форум «Дизайн – освіта 2015» де були представлені проекти студентів кафедри «Дизайн» Запорізького національного технічного університету.

Коваль Володимир Андрійович отримав Диплом I ступеня у конкурсі дипломних робіт в номінації «Промисловий інтер'єр» за темою: «Позашляховик з модульною системою кузовів». А також отримав Диплом за участь в номінації «Промисловий дизайн» за темою «Транспортний засіб для сільськогосподарських потреб».

Мельник Анна Олександрівна отримала Диплом II ступеня у конкурсі дипломних робіт в номінації «Інтер'єр». Тема: «Інтер'єри розважального центру «Mantra» на борту парусного тримарану». А також заохочувальний Диплом за «цілісне представлення ігрового середовища».

Чуприн Дмитро Віталійович отримав диплом III ступеня в номінації «Промисловий дизайн» за темою «Повітряний транспортний засіб спеціального призначення».

Школова Юлія Романівна отримала Диплом II ступеня у конкурсі дизайн-проектів.

Грудинська Надія Юріївна у конкурсі дизайн-проектів отримала заохочувальний Диплом за раціональний підхід у Дизайні.

Дуднік Руслана Юріївна у конкурсі дипломних робіт отримала заохочувальний Диплом «за своєрідність інноваційність проектного рішення» в номінації «Промисловий дизайн». За темою «Електромобіль для пересувної реклами, оснащений проекторами»