ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ!

ZNTU meeting

Проекту освітньої програми першого (бакалаврського) рівня «Інженерія та програмування в радіоелектроніці» факультету радіоелектроніки інституту ІРЕ за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка, галузі знань 17 Електроніка та телекомунікації на ‎2022-2023 н.р. які знаходяться на сторінці за посиланням >>>

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ!

ZNTU meeting

Проектів освітніх програм першого (бакалаврського) рівня «Інформаційні мережі зв'язку» та «Радіотехніка» факультету радіоелектроніки інституту ІРЕ за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка, галузі знань 17 Електроніка та телекомунікації на ‎2021-2022 н.р. які знаходяться на сторінці за посиланням >>>

АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ІНФОРМАЦІЙНІ МЕРЕЖІ ЗВ'ЯЗКУ»

ZNTU

З 26 по 28 травня заплановано проведення акредитаційної експертизи освітньої програми підготовки бакалаврів «Інформаційні мережі зв'язку» за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка»

Ознайомитись з освітньою програмою «Інформаційні мережі зв'язку» можна за посиланням >>>

Ознайомитись з програмою проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв'язку можна за посиланням >>>

Відкрита зустріч з ЕГ:  ​ID 5296 НУ «Запорізька політехніка», ОП «Інформаційні мережі зв’язку»

Час: 26 травня 2021 15:20 РM Київ
Підключитися до конференції Zoomhttps://zoom.us/j/91842864934?pwd=cy9QZ0Z3Z0o3aFp3NzFnSG4rSXpaUT09
Код доступу: 2021

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ІНФОРМАЦІЙНІ МЕРЕЖІ ЗВ'ЯЗКУ»

ZNTU

Згідно з графіком акредитації 2020-2021 НУ «Запорізька політехніка» з 15 березня 2021р. відбувається акредитація освітньої програми першого (бакалаврського) рівня "Інформаційні мережі зв'язку" факультету радіоелектроніки інституту ІРЕ за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка, галузі знань 17 Електроніка та телекомунікації.

Інформація до акредитації  >>тут>>!

АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «РАДІОТЕХНІКА»

Ознайомитись з освітньою програмою «Радіотехніка» можна за посиланням >>>

Інформація до акредитації  >>тут>>!

X ЮВІЛЕЙНА МІЖНАРОДНА

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА

КОНФЕРЕНЦІЯ

СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ І ДОСЯГНЕННЯ В ГАЛУЗІ РАДІОТЕХНІКИ, ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА 120-річчю з ДНЯ ЗАСНУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА»

07-09 жовтня 2020 року

Мета конференції: Аналіз і узагальнення нових теоретичних та практичних результатів у відповідних галузях знань, сприяння активному обміну досвідом фахівців.

Організаційна інформація:

Програма конфеференції

УВАГА !! БАЖАЮЧІ ВИСТУПИТИ З ДОПОВІДДЮ 08.10.2020 р. надішліть повідомлення на e-mail: kolevis@zntu.edu.ua, або зателефонуйте технічному секретарю оргкомітету – Колесніковій Євгенії Ісааківні; роб.тел.:(061) 764–32–81,769–84–31; моб. тел.: 066-634-92-30.

Розклад дистанційних засідань конференції за секціями (перегляд та участь за допомогою Zoom-конференції):

Засідання секцій 1 «Радіотехнічні та телекомунікаційні системи та пристрої» та 5 «Безпека інформаційно-комунікаційних систем» розпочнеться о 14-00:

Код доступу: aPb6UL

Засідання секцій 2 «Комп’ютерні системи та мережі» і 4 «Інформаційні технології в проектуванні та виробництві»  розпочнеться о 14-00:

Код доступу: NUZPcsn

Засідання секцій 3 «Комп’ютерні науки та програмна інженерія» та 8 – спеціальна секція з тематики ERASMUS+ проектів  розпочнеться о 14-00:

Код доступу: NU_ZP

Засідання секції 7 «Системний аналіз та управління»  розпочнеться о 14-00:

Код доступу: 943185

Тематика конференції (секції):

1. Радіотехнічні та телекомунікаційні системи та пристрої
  2. Комп’ютерні системи та мережі
  3. Комп’ютерні науки та програмна інженерія
  4. Інформаційні технології в проектуванні та виробництві
  5. Безпека інформаційно-комунікаційних систем
  6. Фізика і технологія мікро- та наноелектроніки, метрологія
  7. Системний аналіз та управління
  8. Спеціальна секція з тематики ERASMUS+ проектів (модерується окремо)

Мови конференції: Робочі мови – українська, англійська.

Адреса проведення конференції: Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64, ЗНТУ, Інститут інформатики та радіоелектроніки.

Технічний секретар оргкомітету – Колеснікова Євгенія Ісааківна; роб.тел.:(061) 764–32–81,769–84–31; моб. тел.: 066-634-92-30; факс: (061)764–46–62; e-mail: kolevis@zntu.edu.ua .

Реєстрація в системі дистанційного навчання moodle.zp.edu.ua !

Відповідно до наказу ректора №98 про додаткові заходи з організації освітнього процесу в умовах продовження загальнонаціонального карантину кафедра радіотехніки та телекомунікацій для продовження навчання в дистанційному режимі в «Системі дистанційного навчання НУ «Запорізька політехніка» http://moodle.zp.edu.ua/ » просить студентів отримати ЛОГІНИ та ПАРОЛІ до системи. Для цього слід надіслати лист на адресу kafedra.rtt.zp@gmail.com в якому зазначити:

• прізвище , ім’я та по батькові;
  • академічну  групу;
  • контактний номер телефону;

Журнал «Радіоелектроніка, інформатика, управління»

Відповідно до наказу МОНУ №32 від 15.01.2018р. «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України» сформована міжнародна редакційна колегія, підготовлено інші документи та два останні примірники журналу щодо включення його в категорію «А».