Абітурієнт 2018

Запорізький національний технічний університет оголошує прийом на підготовчі курси

З 1 вересня почався прийом слухачів на курси для підготовки до зовнішнього тестування та подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

Навчання на підготовчих курсах ЗНТУ передбачає поглиблене вивчення навчальних предметів, необхідних для складання зовнішнього незалежного тестування. Навчальні групи формуються за чотирма напрямами підготовки: технічний, комп’ютерний, економічний та гуманітарний.

На підготовчих курсах вивчаються такі предмети:

• математика
  • фізика
  • українська мова та література
  • англійська мова
  • історія України
  • географія
  • біологія

За підсумками вступної кампанії 2017 року понад 98% випускників системи доуніверситетської підготовки вступили до ЗНТУ та інших ВНЗ України.

Випускникам підготовчих курсів, які пройшли підсумкову атестацію, у разі вступу на навчання на інженерно-технічні спеціальності до конкурсного бала нараховуються додаткові бали.

Необхідні документи:

• паспорт (копія)
  • ідентифікаційний код (копія)
  • 1 фото
  • квитанція про оплату (копія)
  • заява

Вартість навчання: 2190 грн. за три предмети (з можливістю вибору предметів).

Заняття на підготовчих курсах починаються з 1 жовтня.

Години занять: з 16.30 до 19.20.

Для іногородніх абітурієнтів:

Вартість навчання: 1700 грн. за три предмети (з можливістю вибору предметів). Заняття щосуботи з 8.30.

Адреса підготовчих курсів:

вул. Гоголя, 64, ауд. 206 (ІІ корпус ЗНТУ).

Довідки за телефоном: 769-86-24