18 березня 2015 року відбувся тренінг «Особливості працевлаштування випускників з числа сиріт у 2015 році», організований Центром сприяння працевлаштуванню студентів та випускників і профкомом студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ з метою підвищення професійної конкурентоздатності, рівня знань з питань трудового законодавства, розвинення навичок самопрезентації, осмислення власної професійної Я-концепції учасників.

Програма заходу включала два інформаційно-практичних блоки:

• оформлення на перше робоче місце;
  • практичні аспекти успішного працевлаштування.

Участь у тренінгу взяли 14 студентів – майбутніх випускників 2015 року з числа сиріт.

Тренери Анастасія Кульчицька та Світлана Олефір ознайомили учасників з джерелами пошуку роботи, етапами працевлаштування, особливостями оформлення на перше робоче місце випускників пільгових категорій та отримання матеріальної допомоги у зв'язку із працевлаштуванням, відпрацювали практичні навички написання резюме, супровідного листа, проходження співбесіди, всі студенти отримали роздаткові матеріали з методичними рекомендаціями щодо оформлення документів стосовно працевлаштування. Слід відзначити значну зацікавленість учасників даною тематикою, про що свідчить їх активність під час групової роботи та велика кількість запитань до тренерів.

Висловлюємо вдячність студентам за активність, цікаве спілкування та дружню атмосферу.