Новий навчальний рік – нові студенти університету, а отже це і нові мешканці гуртожитків. 19-й день навчання – саме той час, коли новачки вже трохи освоїлися у своєму середовищі, що ж – тепер можна й за серйозні розмови.

19 вересня о 15:00 в актовій залі ЗНТУ було проведено збори першокурсників, які цього року вперше поселилися до наших гуртожитків. Серед промовців: голова Профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ – Іванченко Андрій Володимирович. Він не тільки розповів, а й продемонстрував відео, на якому були порушені правила проживання у гуртожитку.

Заступник директора студмістечка – Кеда Вадим Сергійович поглибив знання першачків щодо поселення і перепоселення, акцентував увагу студентів на можливість оформлення субсидії. Цього року представники Управління соціального захисту населення нашого району разом з членами комісії соціального захисту з питань оформлення субсидії профкому студентів здійснять виїзні прийоми по гуртожитках за наступним графіком:

Далі слово взяла Примушко Лілія Юріївна, заступник начальника Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району. Вона не тільки пояснила цьогорічну процедуру оформлення субсидії, а й розклала по поличках особливі випадки, наголошуючи на тому – що всі студенти мають право на субсидію, і цим правом необхідно активно користуватися.

Про правила експлуатації меблів у гуртожитках розповів старший тесляр студмістечка – Кущ Микола. Родькіна Альона анонсувала активний відпочинок наших студентів під час зимових і літніх канікул, детальніше про який можна дізнатися 26 вересня у аудиторії 320 під час проведення презентації.

Бельбас Олександра, працівник Центру працевлаштування студентів, повідомила про можливості влаштування на постійну чи сезонну роботу. Активно запрошувала талановитих студентів до співпраці голова Центру культури і дозвілля студентів Комінова Вікторія Володимирівна. Вона наголосила, що участь у культурному житті університету дозволить не тільки весело й активно проводити позанавчальний час, але й досягти певних успіхів у мистецтві.

Після такої підготовки нові мешканці гуртожитків готові до всього, чи може майже до всього. Рівень розуміння всього сказаного буде перевірено у найближчий час представниками молодіжного спецпідрозділу ЩИТ.

Карина Боровик, СН-317
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ