На запрошення та за фінансової підтримки декана факультету математики, фізики та інформатики Гданського університету (м. Гданськ, Польща) професор ЗНТУ, д-р техн. наук С.О. Субботін 26-29 травня 2015 р. відвідав Гданський університет, де взяв участь у семінарі зазначеного факультету. На семінарі проф. С.О. Субботін виступив із лекцією «Методи обчислювального інтелекту у проблемах технічного та біомедичного діагностування», у якій представив результати своїх наукових досліджень, а також розповів учасникам семінару про освітні проекти, виконувані в ЗНТУ за підтримки програми «Темпус» Європейської Комісії, зокрема про проект «Центри передового досвіду для молодих учених» (CERES).

Під час візиту проф. С.О. Субботіна також відбулися зустрічі із деканом факультету, професором, хабілітованим доктором наук П. Боярським, заступницею декана з розвитку, доктором Х. Фурманчук, директором інституту інформатики, професором, хабілітованим доктором наук А. Шепітовським, професором, хабілітованим доктором наук М. Ганжею. завідувачкою кафедри штучного інтелекту, професором, хабілітованим доктором наук Й. Йєнджейович. Учасники зустрічей обговорили питання організації співробітництва у науково-дослідній та освітній сферах, проведенні підготовчих робіт для одержання студентами подвійних дипломів за спорідненими спеціальностями. Значна увага приділялася організації спільних проектів із фінансуванням з боку Європейської Комісії, можливості продовження навчання випускників комп'ютерних спеціальностей ЗНТУ в Гданському університеті, організації стажування викладачів і науковців ЗНТУ в Гданському університеті, питанню укладення угоди про співробітництво між університетами.

Олександр Андрієнко,
помічник ректора ЗНТУ