Стипендіальна програма «Завтра.UA»

Підведені підсумки 2-го туру стипендіальної програми «Завтра.UA» і визначені учасники 3-го туру.

Ними стали:

№ з/п ПІБ Курс Факультет
1 Білинська Ольга Сергіївна 5 Міжнародного туризму та управління
2 Аскерова Лейла Ахмедівна 4 Електротехнічний
3 Луценко Юлія Ігорівна 5 Міжнародного туризму та управління
4 Мороз Гаррі Володимирович 5 Радіоелектроніки телекомунікації
5 Омелянчук Іван Олександрович 3 Транспортний

Більш детальна інформація розміщена на сайті програми «Завтра.UA» в розділі «Перебіг конкурсу – 2012/13», а детальний розклад отриманих всіма учасниками балів буде оприлюднено у травні у фінальних результатах конкурсу.

Студенти повинні мати з собою студентський квиток (якщо студентського не має, то довідку з деканату та паспорт).

Вітаємо студентів ЗНТУ, котрі пройшли до 3-го туру! Бажаємо їм наснаги на подальшу участь в конкурсі!

Нагадуємо всім студентам, котрі бажають взяти участь у конкурсі наступного року, що саме зараз у них є час на підготовку, проведення експериментів та написання конкурсних робіт!