25 квітня 2015 року у Запорізькому національному університеті відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM (обласний). I етап олімпіади одночасно є 1/8 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM.

Спонсорами олімпіади виступили наступні IT-компанії: IBM, DataX, Group BWT. Загалом в обласному етапі студентської олімпіади з програмування прийняли участь 34 команди з 7 ВНЗ Запорізької області.

Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ) на олімпіаді представляли 14 команд з 5 кафедр. Відмітимо, що це рекордна кількість команд від ЗНТУ за весь час існування олімпіади.

Кафедру програмних засобів ЗНТУ на олімпіаді представляли 7 команд:

ZNTU_SetUp: Задорожній Євген Віталійович, Безсонов Андрій Георгійович, Косаренко Вікторія Геннадіївна, КНТ-411, IV курс;

ZNTU_ByteShift: Грішин Микита Вячеславович, Шатохін Данило Сергійович, КНТ-412, Блощинська Наталія Вікторівна, КНТ-422, III курс;

ZNTU_Pro100Team: Пуляєв Денис Вікторович, Падалкін Євгеній Дмитрович, Короткий Олександр Вадимович, КНТ-413, II курс;

ZNTU_BroForce: Біруля Ігор Ігорович, Грабовська Юлія Олегівна, КНТ-423, II курс (у неповному складі);

ZNTU_Kappatapze: Твердохліб Євгеній Романович, КНТ-213, Міщенко Максим Євгенович, КНТ-413, II курс, Ковальчук Анжеліка Олегівна, КНТ-512, III курс (збірна команда кафедри програмних засобів та кафедри комп’ютерних систем та мереж);

ZNTU_ForsakenTeam: Глазунов Дмитро Сергійович, КНТ-414, Зайцев Денис Андрійович, Ільїн Едуард Михайлович, КНТ-424, I курс;

ZNTU_Breakdown: Ткачук Єгор Миколайович, КНТ-114, I курс, Колосов Костянтин Сергiйович, Степура Роман Віталійович, РТ-113, II курс (збірна команда кафедри програмних засобів та кафедри інформаційних технологій електронних засобів).

Тренер команд ? старший викладач кафедри програмних засобів Миронова Наталя Олексіївна. Також слід відмітити, що команда ZNTU_ByteShift прийняла активну участь у підготовці команд першокурсників.

Кафедру комп’ютерних систем та мереж ЗНТУ на олімпіаді представляли 5 команд:

ZNTU_WEB_WORKERS: Монiн Микита Сергiйович, Дирман Ксенія Валентинівна, КНТ-514, Єльський Владислав Васильович, КНТ-614, I курс;

ZNTU_Code_Pro: Копарейко Олександр Сергійович, Якубчук Вадим Олександрович, Девятка Анастасія Сергіївна, КНТ-513, II курс;

ZNTU_PHOENIX: Шилкіна Наталя Миколаївна, КНТ-612, Марченко Олег Сергійович, КНТ-512, III курс, Михайлютенко Денис Юрійович, КНТ-611, IV курс;

ZNTU_SEEK_AND_DESTROY: Сергєєв Олексій Дмитрович, Сірий Станіслав Віталійович Тищенко, Владислав Олегович, КНТ-612, III курс.

Тренер команд ? старший викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж Польська Ольга Володимирівна.

ZNTU_Barabashke: Павлюк Володимир Саттарович, Ситніков Олександр Сергійович, КНТ-521, IV курс, Котов Роман Олександрович, КНТ-611, IV курс.

Тренер команди ? асистент кафедри комп’ютерних систем та мереж Дьячук Тетяна Сергіївна.

Кафедру системного аналізу та обчислювальної математики ЗНТУ на олімпіаді представляла команда ZNTU_KernelPanic: Чеботарьов Олександр Анатолійович, Бабець Дар'я Юріївна, Коваль Сергій Вадимович, КНТ-812, III курс.

Тренер команди ? аспірант кафедри системного аналізу та обчислювальної математики Широкорад Дмитро Вікторович.

Кафедру захисту інформації ЗНТУ на олімпіаді представляла команда ZNTU_TheStrangers: Гуменяк Данило Вадимович, Убоженко Сергій Сергійович, Білоцерковський Євгеній Олександрович, РТ-814, I курс.

Тренер команди ? доцент кафедри захисту інформації Неласа Ганна Вікторівна.

Переможці області в абсолютному заліку:

перше місце виборола команда ZNTU_SetUp (ЗНТУ);

друге місце посіли команди BSPU_Code_junkies (Бердянський державний педагогічний університет) та ZNTU_Kappatalize (ЗНТУ);

на 3 місці – команди ZNTU_ByteShift (ЗНТУ), Tavria2 (Таврійський державний агротехнологічний університет) та ZSEA Luckyteam (Запорізька державна інженерна академія).

Детальні результати можна знайти на сайті http://ejudge.znu.edu.ua/ejudge/standings51.html

Координатор команд від ЗНТУ
Миронова Наталя Олексіївна