15 вересня 2018 року пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади з програмування або чвертьфінал Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC у Південному регіоні, що відбувся в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв). Змагалися топові команди провідних закладів вищої освіти півдня України (ОНПУ, ОНУ, ОНАПТ, ЗНТУ, ЗНУ, ЗДІА, БДПУ, МДПУ, НУК, ХНУ та інші).

ЗНТУ представляли такі команди: ZNTU_Kappatalize в оновленому складі (Євген Твердохліб, Варвара Хохлова, Андрій Шинкарьов, Максим Міщенко) ZNTU_CoRe (Валерій Козлов, Олександр Бережний, Володимир Судаков), ZNTU_Pro100Team (Євгеній Падалкін, Денис Пуляєв, Олександр Короткий), ZNTU_JustMagiC++ (Ігор Корнієнко, Станіслав Зіновꞌєв, Юрій Лукашенко).

Команда ZNTU_Kappatalize отримала право представляти ЗНТУ у фіналі України вищої ліги або Південно-східному європейському півфіналі студентської першості світу з програмування ACM, посівши 7 абсолютне місце серед 50 команд Півдня України. Тренери команд-учасників ЗНТУ - співробітники кафедри програмних засобів: доцент каф. ПЗ Н.О.Миронова, ст. викл. Л.Ю.Дейнега, асистент Ж.К.Камінська.

Бажаємо нашим студентам успіхів та подальших перемог!