Ви є тут

Головна

30 травня в спорткомплексі ЗНТУ підвели підсумки щорічної Спартакіади ЗНТУ, а також пройшла церемонія нагородження спортсменів, спортивних колективів та їх тренерів за відмінні успіхи в спорті.

Спартакіада ??ЗНТУ проводиться щорічно з 9 видів спорту серед збірних команд 10 факультетів. У завзятій боротьбі 3 місце зайняли студенти факультету Радіоелектроніки та телекомунікації. Срібними призерами Спартакіади ЗНТУ з різницею в 1 бал, стали спортсмени Транспортного факультету. І переможцями Спартакіади ЗНТУ 2017 року стали студенти факультету Комп'ютерних наук та технологій! Представники прекрасного виду спорту – спортивної аеробіки потішили своїми досягненнями: стали переможцями Всеукраїнських студентських ігор, Національного Чемпіонату та Чемпіонату України серед студентів, володарями Кубка України, абсолютними чемпіонами 13 Літньої Універсіади України, де встановили рекорд – 36 золотих медалей в 8 номінаціях.

Попереду у збірної два відповідальних страта: в липні Всесвітні ігри в Польщі в м. Вроцлав і у вересні Чемпіонат Європи в Італії. Також нагородили збірну ЗНТУ по футболу, які стали призерами і переможцями Кубка Запорізької області серед ВНЗ і призерами Чемпіонату області. Представники водних видів спорту теж потішили своїми досягненнями. Плавці «Машинки» стали переможцями Чемпіонату міста і області та призерами Чемпіонату України серед студентів. Не можна не відзначити досягнення наших баскетболістів: команда «Запоріжжя» зайняла 3 місце в Чемпіонаті України серед команд першої ліги. Закривали церемонію нагородженням наших гандболістів, які стали бронзовими призерами Чемпіонату України серед команд Суперліги з гандболу. У боротьбі за бронзові нагороди наші гандболісти в серії плей-оф здобули переконливу перемогу, над дуже серйозним суперником – командою ЦСКА м. Київ та виконали норматив Майстрів Спорту України.

Вже червні до м. Суми з'їдуться кращі студентські команди для участі в 13 Літньої універсіаді України. Тож побажаємо нашим спортсменам успішних виступів і переконливих перемог!