Ви є тут

Головна » Сфери діяльності » Працевлаштування
№ з/п Захід Дата проведення Відповідальні, залучені організації
1 Набір на стажування у Німецьку фермерську компанію «Spreewaldbauer Ricken» для студентів денної та заочної форм навчання Лютий 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка"
2 Сприяння проведенню «Школи вожатої майстерності» для студентів НУ "Запорізька політехніка" щодо їх роботи у літній та канікулярних період  Лютий-березень 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка"
3

Зустріч з представниками «Патрульної поліції» Запорізької області стосовно конкурсного відбору на службу до «Патрульної поліції» студентів НУ "Запорізька політехніка" 

Лютий, листопад 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка", профком студентів, аспірантів та докторантів НУ "Запорізька політехніка"
4 Презентаційна компанія стосовно роботи і стажування для студентів НУ "Запорізька політехніка"  у Болгарії від компанії «Турал-Україна» Березень, листопад 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка", профком студентів, аспірантів та докторантів НУ "Запорізька політехніка"
5 Сприяння проведенню відбору співробітників до аквапарку «Острів скарбів» для студентів НУ "Запорізька політехніка" щодо їх роботи у літній та канікулярних період Квітень-серпень 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка", профком студентів, аспірантів та докторантів НУ "Запорізька політехніка"
6

Літнє оплачуване стажування в дирекціях з управління персоналом підприємств групи МЕТІНВЕСТ для студентів 3-6 курсів та випускників напрямів: економіка, соціологія, психологія, журналістика, менеджмент.

Березень-травень 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка", профком студентів, аспірантів та докторантів НУ "Запорізька політехніка", представники МЕТІНВЕСТ 
7

День відкритих дверей АТ "Мотор Січ" для студентів НУ "Запорізька політехніка" для ознайомлення з підприємством та специфікою роботи на ньому.

Травень 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка", адміністрація АТ "Мотор Січ"
8 Майстер-клас "Вектор на успіх - 2019". 7 годин мотиваційних і практичних занять, присвячених відкриттю власної справи з нуля. Травень 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка", адміністрація "Балтика 7" 
9 "Круглий стіл" щодо спільних заходів з інформування про роботу правоохоронних органів, вступу на службу в Поліцію, а також закладів які пропонують спеціалізовану освіту. Червень 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка", ЗОР 
10 Презентація діяльності Центру для першокурсників та студентів, що проживають у гуртожитках, а також презентація в рамках екскурсійних маршрутів, організованих в університеті для профоргів груп І курсу Вересень 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка"
11 Конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Жовтень-листопад 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка", представники стипендіальної програми
12 Проведення «Ярмарку кар’єри – 2019» для студентів технічних та гуманітарних спеціальностей Центру сприяння НУ "Запорізька політехніка" Осінь 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка"
13 Участь у Ярмарку вакансій «Digital Job»  Листопад 2019 р. Запорізький обласний центр молоді
14 Ведення реєстрів роботодавців, студентів, надання консультацій з питань працевлаштування, оформлення резюме, проходження співбесід Постійно Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка"
15 Пошук потенційних роботодавців для співпраці Постійно Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка"
16 Проведення заходів у форматі консультацій-тренінгів серед випускників Центру сприяння НУ "Запорізька політехніка" спільно із обласним центром зайнятості, обласним центром праці для молоді тощо Травень, листопад 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка"; залучені організації: Запорізький обласний центр зайнятості; Запорізький обласний центр праці для молоді облдержадміністрації
17 Здійснення моніторингу ринку праці Запорізької області, вивчення попиту і пропозицій для студентів та випускників Постійно Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка"
18 Організація роботи з деканами та відділом кадрів університету з питань сприяння працевлаштуванню випускників Постійно Центр сприяння; декани; відділ кадрів НУ "Запорізька політехніка"
19 Проведення заходів щодо роз’яснення студентам та випускникам особливостей оформлення резюме, орієнтовного порядку проведення співбесіди при прийомі на роботу тощо Постійно Центр сприяння; декани НУ "Запорізька політехніка"; залучені організації:  обласний центр занятості
20 Вивчення досвіду роботи Центрів та відділів сприяння працевлаштування ВНЗ України, участь у науково-практичних конференціях ВНЗ України щодо працевлаштування молоді Щоквартально Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка"
21 Організація зустрічей роботодавців зі студентами та випускниками з питань можливості їх подальшого працевлаштування на конкретних підприємствах, в установах та організаціях Щомісячно Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка"; декани
22 Підведення підсумків роботи Центру за поточний рік Грудень 2019 р. Центр сприяння НУ "Запорізька політехніка"