14 травня 2019 р. о 13:30 в а. 320 головного корпусу ЗНТУ відбудеться презентація стипендіальної програми німецької економіки для України «Internship Programme of German Business for Ukraine»

Стипендіальна програма стажування для України, започаткована у 2015 році, пропонує українським студентам, магістрам, аспірантам та випускникам університетів пройти стажування у провідних німецьких компаніях протягом 3-5 місяців. Стажування розпочнеться 1 лютого 2020 року.

Програма фінансується Німецьким міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) і компаніями, в яких стажуватимуться українські учасники.

Програма розрахована на студентів останніх років бакалаврату (які закінчили принаймні 4 семестри), студентів магістратури, аспірантів та випускників, що закінчили університет не раніше літа 2018 р..

Вимоги до кандидатів:

- бути студентом, магістром, аспірантом, випускником університету за спеціальністю: відновлювані джерела енергії, машинобудування, електротехніка, енергетика, економіка / фінанси / страхування, економіка та аудит, транспорт та логістика, комп'ютерні науки та інформатика, дизайн та архітектура, захист навколишнього середовища, право, управління бізнесом, хімія, біологія, політологія, засоби масової інформації та комунікації, германістика;

- апліканти повинні добре володіти англійською і/або німецькою мовою;

- вік до 30 років.

Усі витрати відібраних учасників покриваються організаторами, на період стажування надається стипендія.

Презентацію проведе координатор німецької стипендіальної програми (м. Київ) А. Гончарук.

Запрошуються всі бажаючі.