17-18 вересня за адресою м. Запоріжжя, Запорізький національний технічний університет, вул. Жуковського, 64, ауд. 253 у рамках Проекту пройде семінар для користувачів систем енергоменеджменту – фахівців промислових підприємств та сервісних інжинірингово-консалтингових компаній.

У рамках співпраці між Організацією Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ») продовжується реалізація Проекту технічної допомоги UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України», що фінансується за рахунок Глобальної екологічної фундації (ГЕФ). Проект підтримується Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

Метою Проекту є розвиток ринкових умов для підвищення енергоефективності та впровадження міжнародного досвіду в управлінні енерговикористанням енергоємних виробничих підприємств України – великих, середніх та малих, як основи для підвищення їх конкурентоспроможності при забезпеченні комплексного підходу до зниження викидів парникових газів та покращення довкілля. Виконання проекту заплановано до 2019 року.

Програма семінару в Запоріжжі (pdf, 196 КБ)