Кафедра соціальної роботи ЗНТУ має добру традицію, святкувати разом своє професійне свято кожного року. На передодні Дня працівника соціальної сфери України студентським та викладацьким активом кафедри соціальної роботи було прийнято рішення організувати вечірку в одному із нічних клубів міста Запоріжжя.

У програмі цього заходу були заплановані і проведені: презентація академічних курсів кафедри, демонстрація творчої майстерності студентів у різних жанрах, складання урочистої клятви першого курсу та веселі цінні поради від магістрів.

Викладачі та студенти кафедри соціальної роботи у неформальній обстановці мали змогу відпочити та познайомитися «ближче». Саме такі заходи дозволяють відкрити у студентах їх творчі здібності, потенціал і талант. Студенти брали активну учать у різних конкурсах, які оцінювало компетентне журі – викладачі кафедри. Одним із найприємніших моментів вечора стало привітання науково-педагогічних працівників кафедри с професійним святом та вручення їм патенту на логотип та флаг кафедри, який розробили самі студенти. Ведучим офіційної частини свята був студент 4 курсу Євген Тонкошкурик, а конкурсно-розважальну частину провів студент 3 курсу Євген Тіщенко.

Студенти та викладачі нашої кафедри мають сучасне бачення щодо розвитку студентського потенціалу, саморозвитку. Ми вважаємо, що такі заходи є підґрунтям для плідної роботи та корпоративного спілкування, вони зближують студентів та викладачів, спонукають до творчих злетів. Тож і цей День соціального працівника України не став виключенням, і тепер студенти будуть очікувати його проведення у наступному навчальному році.

З приємними спогадами студенти 3 та 4 курсу спеціальності «Соціальна робота».