19-24 листопада 2018 р. НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» провів Х Всеукраїнську студентську олімпіаду «Механотроніка в машинобудуванні», у якій взяли участь 17 команд (близько 60 студентів) із 15 університетів України.

Олімпіада проводилась у формі змагань команд студентів та особистий залік. Студенти одержують завдання, здійснюють вибір обладнання, розробляють схеми, складають алгоритми, збирають і налагоджують механотронні системи промислової автоматики й представляють їх журі.

В межах олімпіади студенти спершу пройшли тренування на обладнанні, що використовується при вирішенні завдань олімпіади, потім 2 дні командних змагань (5 задач по 1,5 години кожна) і 2 дні особистих змагань.

Важливість подібних заходів підкреслює та увага, яку олімпіаді приділяють провідні фірми-виробники засобів автоматики, такі як Фесто, які надають нові розробки для студентських змагань. Всеукраїнська студентська олімпіада «Механотроніка в машинобудуванні» укомплектована спеціальним устаткуванням фірми Фесто.

ЗНТУ представляла команда студентів кафедри ЕПА у такому складі:

– Шульженко Сергій Сергійович, гр.Е-314м,

– Олєйніков Микола Олександрович, гр.Е-326сп,

– Гончаров Дмитро Вікторович, гр.Е-326сп

Тренери:

– Осадчий Володимир Володимирович, к.т.н., доц. каф ЕПА, ЗНТУ,

– Назарова Олена Сергіївна, к.т.н., доц. каф ЕПА, ЗНТУ.

За умовами проведення олімпіади переможцями вважаються команди, які посідають перші шість місць у командному заліку і входять у десятку кращих у особистому заліку.

У командних змаганнях команда кафедри ЕПА ЗНТУ нагороджена Дипломом за VІ місце, у особистому заліку капітан команди Сергій Шульженко увійшов у десятку лідерів і змагався у супер-фіналі.

Беручи до уваги досить вдалі результати першої участі нашої команди у олімпіаді, генеральний директор ДП «Фесто» Харченко А.М. вручив команді Сертифікат «За прогресивний дебют», який команда може використати на отримання необхідної літератури або на проходження навчання у Фесто одного із членів команди.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших успіхів!

Кафедра ЕПА

Повнорозмірне фото