Ви є тут

Головна

У рамках Програми ЕС Еразмус+ за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність для українських вищих навчальних закладів відкриті можливості для співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом за проектами з міжнародної кредитної мобільності.

2015 року ЗНТУ отримав грант в рамках програми Еразмус+: кредитна мобільність для викладачів та студентів.

Співпраця для взаємного обміну студентами та викладачами і адміністративним персоналом стала можливою на основі укладання міжінституційної угоди між Католицьким університетом Льовена (KU Leuven) та ЗНТУ.

В рамках кредитної мобільності студенти магістратури та аспірантури подають комплект документів на проходження навчання/стажування в кампусах університету KU Leuven. Розмір стипендії - 800 євро у місяць, плюс 320 евро - на покриття вартості проїзду. З переліком дисциплін, доступних англійською мовою в кампусі де Наїр, можна ознайомитися в документі:

http://www.zntu.edu.ua/uploads/dept_inter/fet_technologycampus_de_nayer_course_offer_english_2016_2017.pdf

 

Першим студентом кафедри "Обробки металів тиском", який приймає участь у мобільності став аспірант 2-ого курсу Єчин Сергій (наук. керівник Широкобоков В.В.). Він отримав грант з 1 лютого по 31 липня 2018 року. Сергій проводить сумісні дослідження відповідно до теми дисертаційної роботи під керівництвом к.т.н. KU Leuven, Кріса Пітерса.

Студентам, бажаючим взяти участь у конкурсі на кредитну мобільність, необхідно надіслати проф. кафедри програмних засобів Г.В. Табунщик (galina.tabunshchik@gmail.com) та пров. фахівцю відділу міжнародних зв'язків Дуйко Ларисі Миколаївні (interdep@zntu.edu.ua) такі документи:

  • мотиваційний лист англійською мовою;
  • рекомендаційний лист від керівника дипломного проекту з зазначенням теми дипломного проекту;

Також студенту потрібно підтвердити рівень володіння англійскою мовою на рівні не нижче B1. Після цього студенту буде оголошено дату співбесіди з проф. П. Аррасом (Католицький університет Льовен, Бельгія), на якій треба представити тему дипломної або дисертаційної роботи, показати отримані результати та пояснити які дослідження та предмети в кампусі Де Наїр Вас зацікавять, відповідно до теми роботи. Після успішного проходження співбесіди студенту потрібно подати заяву до KU Leuven. Потім отримати лист-задтверження від бельгійского університету та подати документи для отримання довгострокової студенської візи до Візового центру.  З переліком документів для отримання візи можна ознайомитись: https://be.tlscontact.com/ua/kbp/page.php?pid=student_visa&l=uk.   Далі, одночасно  шукати житло в Бельгії та підготувати договір, заяву на участь та Learning agreement(узгодження дослідженнь). 

В наступній статті можна буде ознайомитися з життям та дослідженнями в Бельгії.

 

При виникненні питань звертайтесь до аспіранта каф. ОМТ,  Єчина Сергія ser.echin92@gmail.com

ampus_de_nayer