Продовжується серія суботників на території рідного Запорізького національного технічного університету. «Машинківці» серйозно взялися до облагородження території, на якій, до речі, проводять свої найнасиченіші студентські роки. Адже набагато приємніше спостерігати охайність та чистоту на полі своєї діяльності.

Тим більше, що суботник – це ще і прекрасна можливість із користю провести час на свіжому повітрі в добрій компанії.

25 березня ознаменувалося суботником одразу чотирьох факультетів: факультету Радіоелектроніки і телекомунікацій, факультету Комп'ютерних наук та технологій, Машинобудівного факультету, а також Інженерно-фізичного факультету.

Студенти ФРЕТ та ФКНТ наводили лад біля третього корпусу ЗНТУ. В результаті їх роботи було не тільки прибране все сміття, а й посаджені квіти і виготовлена чудова окраса, що представляє герб ЗНТУ. Навпроти ґанку третього корпусу тепер красується справжня картина розміром 2х3 м, виготовлена із фарбованого щебеню руками креативних студентів.

Студенти МФ та ІФФ також успішно справилися із поставленою суботником задачею. Вони дружно і швидко прибрали територію, навели чистоту і порядок.

26 березня не покладаючи рук у дворі рідного університету працював Електротехнічний факультет. Жваво, вправно, весело студенти облагородили подвір'я, охайність якого тепер, безумовно, радує око.

27 березня підсумував тиждень суботників Гуманітарний факультет ЗНТУ. Молодь із неабияким ентузіазмом прибрала виділену територію, дружно і радісно.

Після покращення погоди на свої суботники мають вийти студенти факультету Економіки та управління, а також студенти Транспортного факультету.

Тож очікуємо осліплюючої чистоти та порядку на території рідного університету і дякуємо «машинківцям», які вже взяли участь у суботниках! Ви великі молодці!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ