Сьогоднішня дата обрана не випадково, а як ви вже напевно помітили, – 4 квітня (4.04) схоже на помилку 404, саме на її честь вибрано цю дату для професійного свята покровителів інтернету. Також цього року виповнюється 20 років з моменту підключення ЗНТУ до Всесвітньої мережі Інтернет!

Вітаємо всіх веб-майстрів, веб-розробників, верстальників, веб-дизайнерів, системних адміністраторів, які забезпечують цілодобову роботу сервісів і ресурсів, та всіх інших, хто так чи інакше пов'язаний з веб-розробкою та розвитком мережі Інтернет, з професійними святами – Днем вебмайстра та Міжнародним днем Інтернету!

Особливої вдячності та шани заслуговують співробітники ЦІІТЗНП нашого університету, які щоденно завзято докладають титанічних зусиль, щоб на давно застарілому обладнанні забезпечити інформаційно-технічне функціонування навчального процесу та поліпшити міжнародний і національний рейтинги ЗНТУ у веб-просторі! Бажаємо вам вдалих проектів, розумних замовників, цікавих завдань і високих доходів! Сподіваємося на розуміння потреб і фінансово-технічну допомогу з боку адміністрації університету для покращення серверного та мережевого апаратного забезпечення і поліпшення умов праці співробітників Центру інновацій та інформаційно-технічного забезпечення навчального процесу ЗНТУ.

А всім інтернет-користувачам бажаємо швидкого коннекту і безпечного коду, щоб ніколи не виникала помилка 404!