15-16 жовтня 2015 року в ЗНТУ відповідно до плану виконання проекту Темпус 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR DesIRE «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії» будуть проведені майстер-класи з вбудованих систем та віртуального інжинірингу.

Майстер-класи проведуть викладачі університету KU Leuven Пітер Аррас та університетського коледжу Томаса Мора (Бельгія) Дірк Ван Мероде.

Під час проведення майстер класів відбудеться навчання співробітників університету основам роботи з системою дистанційного навчання Moodle.

Мета майстер-класів – показати готовність до пілотного навчання в галузі вбудованих систем та поділитися досвідом впровадження результатів проекту.

У майстер-класах візьмуть участь також викладачі Київського університету ім. Б. Грінченка та Донбаської державної машинобудівної академії.

Програма майстер-класів в ЗНТУ (docx, 672 КБ)

ZNTU Master Classes Program (docx, 104 КБ)