12 грудня 2017 р. відповідно до наказу МОН України від 30.11.17 № 1550 у Запорізькому національному технічному університеті відбулась регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому вступників у 2018 році до закладів вищої освіти та наукових установ, що здійснюють підготовку за освітніми ступенями бакалавра, магістра та доктора філософії, усіх форм власності та сфери управління, яку було організовано представниками МОН України (Рибалко Алла Вікторівна, заступник директора департаменту вищої освіти – начальник відділу університетської освіти МОН України; Кумков Дмитро Леонідович, начальник відділу нормативного забезпечення вищої освіти департаменту вищої освіти МОН України; Волкова Оксана Юріївна, головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення вищої освіти департаменту вищої освіти МОН України), Дніпропетровського РЦОЯО (Горбенко-Хвастунова Марина Михайлівна, директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти), ДП «Інфоресурс» (Роєцький Дмитро Анатолійович, спеціаліст відділу технічної підтримки Єдиної державної електронної бази з питань освіти ДП «Інфоресурс»).

Нараду було організовано для закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку за освітніми ступенями бакалавра, магістра та доктора філософії, усіх форм власності та сфери управління Запорізької, Дніпропетровської, Донецької (південь), Кіровоградської, областей. У організованому заході взяли участь представник департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Захарчук Віктор Миколайович – заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації) та представники наступних ЗВО:

– Запорізька область: Запорізький національний технічний університет, Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, Запорізький національний університет, Запорізький медичний університет, Запорізька державна інженерна академія, Запорізький класичний приватний університет, Енергодарський коледж КПУ, Мелітопольський інститут державного та муніципального управління, КПУ, Мелітопольський державний педагогічний університет, Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, Хортицька національна академія, Таврійський державний агротехнологічний університет, Бердянський державний педагогічний університет

– Дніпропетровська область: ДНУ ім. Олеся Гончара, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка Лазоряна, ПВНЗ «Інститут ділового адміністрування» м. Кривий Ріг, Донецький юридичний інститут МВС України, Криворізький державний педагогічний університет, Дніпровський державний технічний університет, Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт – Хана», Криворізький металургійний інститут національної металургійної академії України. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Криворізький національний університет, Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, Університет митної справи та фінансів, Дніпропетровська медична академія, Національний гірничий університет, Дніпропетровський гуманітарний університет, Університет ім. Альфреда Нобеля, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Український державний хіміко-технологічний університет, Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського, Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, Національна металургійна академія України, Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки;

– Донецька область (південь): Маріупольський державний університет, Донецький національний технічний університет, Приазовський державний технічний університет, Вугледарський коледж Донецького державного університету управляння;

– Кіровоградська область: Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, Кіровоградський державний інститут комерції, Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка, Кропивницький інститут державного та муніципального управління, Центральноукраїнський національний технічний університет.

Під час наради були презентовані Умови прийому до ЗВО у 2018 році, Порядок проведення ЗНО у 2018 році, особливості функціонування ЄДЕБО. Учасники наради мали можливість отримати відповіді на запитання щодо організації вступної кампанії 2018 р.

Відповіді на питання, задані під час регіональної наради-семінару, буде оприлюднено на офіційному сайті МОН України mon.gov.ua