В кінці травня командою національного рейтингу вищих навчальних закладів «ТОП-200 Україна» опубліковано одинадцятий щорічний рейтинг українських вузів.

Одноосібним переможцем рейтингу «Топ 200 Україна» 2017 став НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського. Він збільшив відрив від інших українських університетів у порівнянні з 2016 роком.

КНУ ім. Тараса Шевченка і ХНУ ім. В.Н. Каразіна зайняли відповідно друге і третє місця.

Запорізький національний технічний університет зайняв у рейтингу кращих вишів України високе 47 місце. Варто відмітити, що «Машинка» займає найвище місце в рейтингу ВНЗ серед Запорізьких. Інші ВНЗ Запоріжжя зайняли наступні позиції у рейтингу: ЗДМУ – 61 місце, ЗНУ – 81 місце, ЗДІА – 128 місце, БДПУ – 149 місце, МДПУ – 168 місце, ЗІЕІТ – 199 місце.

Поздоровляємо ЗНТУ із високими результатами, бажаємо з кожним роком ставати тільки краще!

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ