9 жовтня 2014 року о 21:30 за підтримки профкому студентів ЗНТУ та адміністрації гуртожитку №4 студентська рада вже у звичному традиційному місці – спортивній залі гуртожитку – організувала вечірку. Організатором проведення був староста гуртожитку Володимир Міщенко.

Як і завжди, зал був прикрашений різнокольоровими повітряними кульками, що справили святковий настрій студентам. Запальна музика не дозволяла стояти на місці бажаючим танцювати та веселитися. До речі, кількість жителів та гостей була вражаюча, майже повний зал, що означає бажання добре та незабутньо провести вільний час.

Програма свята передбачала цікаві конкурси, за перемогу в яких студенти отримували цінні подарунки, лоторею (вона вже є традицією всіх вечірок гуртожитку) і, як вже мовилося, запальну дискотеку.

Свої емоції, враження та побажання староста Володимир Міщенко після вечірки виразив так: «Це традиційна вечірка, якою ми щороку вітаємо першокурсників, які заселилися до нашого гуртожитку. Все заплановане ми виконали. Подякувати хочу Жені Соколу за допомогу при організації та прикрашанні зали, ді-джеям Дмитру Лакоті та Олені Ганжелі, Руслану Кошелюку за управління світломузикою, Анастасії Мартюк – фотографу, Профкому студентів ЗНТУ за підтримку в проведенні вечора для мешканців. Сподіваюся, це не остання вечірка, і ми обов'язково будемо робити все можливе для організації інших заходів гуртожитку».

Студрада гуртожитку №4 висловлює вдячність Профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ за підтримку, адміністрацію гуртожитку за надання приміщення та допомогу в організації свята.

Юлія Цвітанська
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ