Наближається 115-а річниця з дня заснування нашої Alma-mater, нашого рідного університету! Святкування цієї урочистої дати неможливе без її почесних випускників, які є гордістю не лише університету, а й усього Запорізького краю – людей, котрі своєю працею та громадською діяльністю творили і творять історію, виховують підростаючі покоління, зміцнюють економіку нашого краю.

Асоціація випускників прийняла рішення відзначити кращих випускників нашого університету та запросити Вас долучитися до благодійного проекту «Іменне крісло в актовій залі МАШИНКИ», створивши таким чином у актовій залі ЗНТУ «алею випускників», які своєю самовідданою працею створювали і створюють славу університету, місту Запоріжжю і нашій Батьківщині. Кожен почесний випускник має можливість отримати власне іменне крісло та залишити спогад про своє студентське життя, котре пройшло в стінах найкращого університету Запорізького регіону.

Асоціацією створюється розділ на офіційному сайті університету, на якому будуть відображені відомості про досягнення та трудовий шлях кожного, хто отримав власне іменне крісло.

Долучившись до цього проекту, Ви будете шанованим гостем не тільки на урочистостях до 115-ї річниці ЗНТУ, а і на всіх інших студентських заходах, а Ваше іменне крісло в актовій залі ЗНТУ буде завжди вільним для Вас.

Дольова участь у проекті – від 1000 гривень.

Для узгодження деталей проекту звертатися до директора Асоціації Олефір Світлани Володимирівни (764-45-92, (099)49-48-648) або Галюка Миколи Пилиповича (099)180-21-14.

Реквізити для оплати:

Асоціація випускників ЗНТУ

ПУАТ "УКРСОЦБАНК" МФО-300023, Р/р 26004000095955

Ідент. код – 25821614

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога або благодійна допомога Асоціації.