З 7 по 9 листопада в Запоріжжі, у виставковому центрі «Козак-Палац» проходила щорічна спеціалізована виставка «Ярмарок освіти», активну участь у роботі якої взяли представники Приймальної комісії, навчального відділу ЗНТУ, декани та викладачі наших кафедр.

Організатор – Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Запорізького обласного управління освіти і науки, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міськради, Запорізького обласного центру зайнятості.

«Ярмарок освіти» об'єднує XV міжрегіональну спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт – 2014», ІV міжнародну спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном» і «Освіта для бізнесу», міжрегіональний ярмарок вакансій «День кар'єри».

Захід став помічником не тільки для випускників і їхніх батьків, але й для фахівців, які прагнуть підвищувати рівень кваліфікації в Україні і за кордоном, а також для всіх учасників освітнього ринку – як майданчик для обміну досвідом та отримання нових професійних знань.

Цього року «Ярмарок освіти» презентував більше 60 провідних українських та закордонних навчальних закладів Болгарії, Росії, Чехії та Швейцарії.

Навчальні заклади від I до IV рівня акредитації, бізнес-школи, тренінгові компанії, навчальні центри, установи позашкільного виховання, – «Дізнайся все про свою майбутню освіту!».

У рамках освітнього ярмарку за сприяння Запорізького обласного центру зайнятості проходив «Ярмарок вакансій». На стенді Обласного центру зайнятості можна було отримати кваліфіковані консультації фахівців, дізнатися про можливості працевлаштування, професійної підготовки.

Традиційно на освітній виставці в Запоріжжі були проведені презентації навчальних закладів і компаній, майстер-класи, виступи студентських творчих колективів.