З 30 травня по 1 червня у мальовничому куточку Запорізького краю, на острові Хортиця, відбувся грандіозний захід – «Школа студентського профспілкового активу – 2014». З освітньо-розважальною метою він зібрав понад 150 кращих студентів із профбюро факультетів нашої «Машинки».

Два з половиною дні 14 команд учасників змагалися у спортивних та інтелектуальних турнірах, відвідували навчальні тренінги, вирішували профспілкові задачі, і, звісно, знайомилися, спілкувалися та відпочивали разом. Згадаємо масштабні яскраві моменти «Школи».

Перш за все слід відмітити урочисте відкриття. Молоді, красиві, веселі, у формі та з яскравими плакатами-візитівками студенти вишикувалися перед входом до санаторію-профілакторію ОАО «Запоріжсталь». У той момент строкатий майданчик просто сяяв від позитиву та інтересу. Учасників привітали голова профкому студентів ЗНТУ Андрій Іванченко, голова Запорізької обласної організацій Профспілки працівників освіти і науки України Надія Гринь та ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Бєліков, оголосивши відкриття «Школи студпрофактиву».

А потім команди натхненно і талановито презентували себе жартами, танцями, співом, спортивними номерами, акторською майстерністю, стіннівками та відеоматеріалами. Візитні номери видалися не тільки вдалими, але й запальними: жоден не залишився байдужим до їх ритму і кмітливості.

Ранок другого дня розпочався із зарядки. Всі без винятку команди відвідали її, отримавши заряд бадьорості на весь день!

На додачу до зарядки – шалена естафета! Мішки, обручі, палиці, швидкість, кмітливість, спритність помножені на заряд гарного настрою – ідеальна формула для початку хорошого дня!

Далі – змагання у грі «Що? Де? Коли?» з каверзними питаннями для профспілково підкованих ерудитів. І серія тренінгів, які не тільки допомогли молоді розібратися у собі, але й подарували незрівнянні емоції та незабутні враження.

А вечір ознаменувався дискотекою! Молодь натанцювалася та розважилася досхочу, не зважаючи на проливний дощ, що був зовсім нечутний за гучними звуками музики та життєрадісними криками і сміхом.

Квест – оце так випробування після безсонної ночі. Але в ЗНТУ навчається найміцніша та найвитриваліша молодь! Після ґрунтовної зарядки наші хлопці та дівчата вдало пробігли весь маршрут та вирішили всі поставлені задачі!

Після квесту «машинківці» оголосили презентації шляхів вирішення профспілкових проблем. І от – нагородження! Всім «випускникам школи» вручили відповідні сертифікати, а тим, що особливо відзначилися, ще і дипломи у найрізноманітніших номінаціях.

Настав час від'їзду. З одного боку було сумно, що все закінчилося, але радісно від того, що ми пережили стільки приємних моментів!

Цьогорічна «Школа студентського профспілкового активу» була першою у практиці організаторів – профкому студентів ЗНТУ, і ми дуже раді, що все вдалося. Сподіваємося, що подібні «школи» стануть традиційними, адже це дуже чудово – навчатися відпочиваючи!

Дякуємо профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ за ініціативу та терпіння, а учасникам за ентузіазм та гарний настрій!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ