І знову гарним настроєм нас порадували команди КВН. Зовсім недавно, а точніше 17 жовтня, відбувся другий чвертьфінал ігор КВН між факультетами на Кубок ректора ЗНТУ. Тема гри залишилася незмінною – «Ми з майбутнього». І, дивлячись на номери учасників, сміливо можна сказати — на нас чекає веселе майбутнє! Неможливо не відзначити, що виступ кожної команди супроводжувався вибухом сміху та шквалом оплесків. Актовий зал, наповнений молоддю, отримав непоганий заряд гарного настрою. Так, студенти «Машинки» мають неабияке почуття гумору!

На цей раз в іграх веселих та кмітливих взяли участь шість команд з різних факультетів. Це: «РП-Дюшес» (ФРЕТ), «Скиттлс» (ГФ), «ФЭ.ПЭ.ЭС» (ЕТФ), «Рыцари юмора» (МФ), «Резонанс» (ФЕУ), «Двое и ещё один» (ФЕУ).

Приємно було на заході спостерігати групи підтримки деяких команд, які не полінувалися і зробили все можливе, аби підняти своїм товаришам бойовий дух. Як завжди, серед глядачів проводився конкурс на кращі гумористичні записки, і трьом переможцям було вручено призи від партнерів гри: таксі «Оптимальне» (579 з мобільного) та єдиної дисконтної карти «ОЙ!». У свою чергу, журі конкурсу брали активну участь у грі й об'єктивно оцінювали виступи учасників. Ось що ми маємо в результаті:

• 5 місце - «Двое и еще один»
  • 4 місце - «ФЭ.ПЭ.ЭС.»
  • 3 місце розділили «РП-Дюшес» і «Скиттлз»
  • 2 місце - «Рыцари юмора»
  • 1 місце - «Резонанс»

Підвівши підсумки цієї гри, можна повідомити, що із вищезазначених команд до півфіналу, який відбудеться 7 та 14 листопада, потрапили: команда ФЕУ – «Резонанс», команда МФ — «Рыцари юмора», команда ФРЕТ «РП-Дюшес» і команда ГФ – «Скиттлз». Також з першого чвертьфіналу до наступного етапу пройшли: команда «Трансформери» (ТФ), команда «Ф.И.О.Т.com» (ФКНТ), «Женская сборная» (ГПФ), команда «Трудный выбор» (ЕТФ).

Отже, ми щиро вітаємо новоспечених учасників півфіналу та бажаємо командам натхнення й успіху. До зустрічі у півфіналі!

Лідія Шаповал
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ