1. Слинько Г. І. Тепловий і динамічний розрахунок ДВЗ : навчальний посібник з курсового проєктування [Текст] / Г. І. Слинько, Р. Ф. Сухонос, В. В. Слинько. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 130 с.
  2. Кубіч В. І. Складові частини об’єктів транспортного машинобудування. Навчальний посібник [Текст]: 2-ге вид., перероб. і доп. / В. І. Кубіч, Г. І. Слинько. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 362 с.
  3. Лазуткін М. І. Термінологічний словник з охорони праці, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності: навч. посіб. для студентів усіх спеціальностей та форм навчання : 3-тє вид., доп. [Текст] / Укл. : М. І. Лазуткін, Г. І. Слинько, М. О. Журавель, С. М. Журавель. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 212 с.
  4. Лазуткін, М.І. Термінологічний словник з охорони праці, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності : навч. посіб. для студентів усіх спеціальностей будь-якої форми навчання : друге видання, доп. / Укл. : М. І. Лазуткін, Г. І. Слинько, М.О. Журавель. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 154 с.
  5. Кубіч В. І., Слинько Г. І. Особливості конструкції машин з двигунами внутрішнього згорання : Навч. посібник. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2018. – 246 с.
  6. Лазуткін М.І. Термінологічний словник з охорони праці, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності : навч. посіб. для студентів усіх спеціальностей будь-якої форми навчання / Укл. : М. І. Лазуткін, Г. І. Слинько, М.О. Журавель – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 100 с.
  7. Слынько Г.И. Фосфористый чугун. Материаловедческие аспекты структурного упрочнения /Г.И. Слынько – Мелитополь: ООО «Издательский дом Мелитопольской городской типографии», 2011. – 296 с.
  8. Слинько Г.І., Бєліков С.Б., Улітенко О.М. Теплотехнічні процеси та теплова обробка матеріалів і виробів – Мелитополь: ООО «Издательский дом Мелитопольской городской типографии». – 2011. – 258 с.
  9. Єгоров Я.О., Бєліков С.Б., Улітенко О.М. Теоретичні основи теплотехніки у системах машинобудування. – Запоріжжя: Дике поле, 2004. – 286 с.
  10. Сальников А. С., Казаков С. С., Улитенко А. Н., Лунев В.В., Мохнач Р.Е. Качество конструкционной электростали / Запорожье: Палитра, 2004. – 134 с.
  11. Улитенко А.Н., Казаков С.С. Контроль зерна в конструкционной стали – Запорожье, 2003. – 76 с.
  12. Мохаммад Захур, Улитенко А.Н., Лунев В.В., Кренделев В.Н. Зеренная структура и нитридная фаза конструкционной электростали в технологиях металлургического передела. – Запорожье: Днепровский металлург, 2003. – 153 с.
  13. Улитенко А. Н. Теория и расчеты высокотемпературных теплофизических процессов / А. Н. Улитенко, С. Б. Беликов, В. В. Лунев. – Запорожье: Изд-во ОАО «Мотор Сич», 2003. – 606 с.
  14. Скляревський О.М. Об'ємний гідропривод (основи проектування і розрахунку): Навчальний посібник. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2001. – 212 с.
  15. Основы теории комбинированных двигателей внутреннего сгорания автотракторного типа – Запорожье, 1992. – 88 с.
  16. Егоров Я.А. Физико-математическая модель рабочего цикла двигателя внутреннего сгорания автотракторного типа : Учебное пособие – К.: УМК ВО, 1991. – 56 с.
  17. Шульте Ю.А., Цивирко Э.И., Улитенко А.Н. и др. Качество поверхности металлопродукции из конструкционной стали : производственно-практическое издание ; общ. ред. Ю. А. Шульте.. – К.: Техніка, 1990. – 176 с.
  18. Улитенко А.Н., Цивирко Э.И., Мошкович Е.И., Белик Г.А. Комплексный контроль качества конструкционной стали – Киев, 1986. – 126 с.
  19. Карасев Б.В., Дечев В.И. Основы гидравлики, сельскохозяйственного водоснабжения и канализации – Минск: Вышэйш. шк., 1976. – 368 с.