Список навчально-методичних робіт кафедри за 2022 рік

1. Методичні вказівки до виконання науково-дослідного курсового проєкту для студентів усіх форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітня програма «Електричні та електронні апарати») / Укл.: П.Д. Андрієнко, О.В. Близняков. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 11 с.

2. Методичні вказівки до курсового проєкту з дисципліни «Основи силової електроніки» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніката електромеханіка» усіх форм навчання / Укл.: М.Л. Антонов, М.В. Антонова – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка»- 57 c.

3. Study of Electromagnetic Systems. Methodical instruction for the laboratory works on the subject: “Fundamentals of the Theory of Electrical Apparatus” for students of the specialty 141 – Electrical Power, Electrical and Electromechanical Engineering” (educational program "Electric and Electronic Apparatus"/ Comp.: Blyzniakov. – Zaporihzhzia: Zaporizhzhia Polytechnic National University, 2022. – 26 p.

4. Методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Системи керування та діагностика електромеханічних пристроїв та систем» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка спеціалізації (освітньої програми) Електричні та електронні апарати; Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв усіх форм навчання / Укл.: доц., к.т.н. О.А. Сахно, ст. викл. Л.С. Скрупська – Запоріжжя: НУЗП, 2022. – 22 с.

5. Study of magnetic amplifiers: Methodical instructions for the laboratory works on the subject: “Fundamentals of the theory of electrical apparatus” for the students of the specialty 141: “Electrical Power, Electrical and Electromechanical Engineering” (educational program "Electric and Electronic Apparatus")/ Comp.: Blyzniakov. – Zaporihzhzia: “Zaporihzhzia Polytechnic” NU, 2022. – 28 p.

6. Дослідження магнітних підсилювачів: Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Основи теорії електричних апаратів" для студентів усіх форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітня програма "Електричні та електронні апарати")/ Укл.: О.В. Близняков. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 33 с.

7. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт студентами всіх форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти навчання при вивченні дисципліни «Електричні апарати автоматики та керування» для підготовки бакалаврів за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з подальшим навчанням за освітньою програмою «Електричні та електронні апарати». Частина 1 / Укл.: Жорняк Л. Б., Антонова М. В. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 62 с.

8. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт студентами всіх форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти навчання при вивченні дисципліни «Електричні апарати автоматики та керування» для підготовки бакалаврів за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з подальшим навчанням за освітньою програмою «Електричні та електронні апарати». Частина 2 / Укл.: Жорняк Л. Б., Василевський В. В. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 78 с.

9. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт студентами з англійською мовою навчання денної форми на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти навчання при вивченні дисципліни «Електричні апарати автоматики та керування» для підготовки бакалаврів за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з подальшим навчанням за освітньою програмою «Електричні та електронні апарати». Частина 1 / Укл.: Жорняк Л. Б., Антонова М. В., Войтенко С. В. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 62 с.

10. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт студентами з англійською мовою навчання денної форми на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти навчання при вивченні дисципліни «Електричні апарати автоматики та керування» для підготовки бакалаврів за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з подальшим навчанням за освітньою програмою «Електричні та електронні апарати». Частина 2 / Укл.: Жорняк Л. Б., Василевський В. В., Войтенко С. В. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 78 с.

11. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Мікроелектронні та мікропроцесорні пристрої та системи» освітніх програм «Електричні та електронні апарати, Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання. /Укл.: М.О. Поляков, – Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2022.– 35 с.

12. Методичні вказівки до дипломного проектування за темою «Автоматизоване проектування перетворювачів постійної напруги» за освітніми програмами «Електричні та електронні апарати, Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання. /Укл.: М.О. Поляков, – Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2022.– 16 с

Навчально методичні роботи кафедри за попередні роки