Списки наукових публікацій за попередні роки: 20162015201420132012
  • Погосов В.В. Метод определения работы выхода электронов и позитронов из металла содержащего вакансии [Текст] / В.В. Погосов // ФТТ. – 2017 – Т.59. – №6 – С.1051-1055.
  • Погосов, В.В. Робота виходу електронiв з металу та потенцiал iонiзацiї металевого кластеру, що мiстить вакансiї [Текст]/ В. В. Погосов, В. I. Рева. // Металлофизика и новейшие технологии. – 2017. – №3. – С. 285–308.
  • Рева, В.І. Розмірні залежності енергетичних характеристик заряджених металевих кластерів, що містять моновакансію [Текст] / В.І. Рева // Тиждень науки – 2017. Збірник тез доповідей щорічної науково-практичної конференції серед викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів і студентів ЗНТУ, Запоріжжя, (прийнято до друку).
  • Коротун, А. В. Поверхневі плазмони у вуглецевих нанотрубках еліптичного перерізу [Текст] / А. В. Коротун, І. М. Тітов, А. О. Коваль // ЖНЕФ. – 2017. – Т. 9 – №1. – 01017 (4сс).
  • Рева В.И. Энергетические характеристики малых металлических кластеров, содержащих вакансию [Текст] / В.И. Рева, В.В. Погосов. // Журнал технической физики. – 2017. – (прийнято до друку).
  • Погосов В.В. К расчету энергий диссоциации, когезии, образования вакансии, прилипания электронов и потенциала ионизации малых металлических кластеров, содержащих моновакансию [Текст] / В.В. Погосов, В.I. Рева. // Физика металлов и металловедение. – 2017. – (прийнято до друку).
  • Погосов В.В. Розмiрнi залежностi енергетичних характеристик заряджених металевих кластерiв, що мiстять моновакансiю / В.В. Погосов, В.I. Рева. // Український фiзичний журнал. – 2017. – (прийнято до друку).
  • Pogosov V.V. Energetics of charged metal clusters containing vacancies [Text]/ V.V. Pogosov, V.I. Reva. // Chemical Physics. – 2017. – (прийнято до друку).
  • Vasylenko, O. V. Аutomated scanning system of the surface potential [Текст] / O.V.Vasylenko, Ie.L. Zhavzharov // Scientific Bulletin of National Mining University. – 2017. – №1 (157). – P. 69-74.
  • Василенко, О.В. Методика моделювання САУ автоклава в ECAD [Текст] / О.В. Василенко // Системи та технології. – 2017 (прийнята до друку)
  • Ольшанецький В.Ю. Про формування двофазних мартенситних сумішей (?- і ??) в аустенітних сталях систем Fe-Cr-Ni та Fe-Mn при холодній деформації стисненням / В.Ю. Ольшанецький, Г.В. Сніжной, В.Л. Сніжной // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. 2017. ? №1.
  • Снежной Г.В. Трансформация зарождающегося ε-мартенсита в аустенитных Fe-Cr-Ni сталях при температурно-силовых воздействиях / Г.В. Снежной // Сб. научных трудов «Стародубовские чтения 2017». Серия «Строительство, материаловедение, машиностроение.?2017.? №95.? С.124-128.