ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРОРИВ РОКУ — ПЕРЕМОГА МАРКЕТОЛОГІВ ЗНТУ В РЕАЛІТІ ШОУ «БИТВА УНІВЕРІВ»

24.12.2012 р. на території гіпермаркету «Епіцентр» м.Запоріжжя стартував цілком новий студентський проект реаліті шоу «Битва університетів» за підтримки Департаменту освіти та науки молоді та спорту міської ради, який має зруйнувати всі стереотипи та показати, що випускнику ВНЗу – це справжнє джерело ідей. Беручи участь в проекті, студенти Запорізького Національного Технічного Університету кафедри маркетингу довели це на практиці.

Для участі в першому турі конкурсу своє резюме підготували студенти групи ФЕУ – 419: Чекмарьова Ангеліна, Сергач Юлія, Кулько Анастасія, Шипка Сергій; студенти групи ФЕУ – 418: Зибарева Юлія, Харланова Валерія.

У фіналі честь ЗНТУ захищали студенти: Харланова Валерія, Зибарева Юлія, Чекмарьова Ангеліна, які були нагороджені почесними грамотами преміями керівництвом ЗНТУ.

За підсумками унікального проекту, який тривав з 24 листопада по 1 грудня 2012 року, містив три завдання різної складності та креативу. Переможцями стали студенти Запорізького національного технічного університету. Головний приз – працевлаштування на роботу маркетологом – аналітиком в компанію Епіцентр отримала студентка 5 курсу спеціальності маркетинг – Харланова Валерія. Вітаємо з перемогою!

Подивившись шоу «Битва університетів» сьогодні Ви можете зробити свій вибір, від якого залежить Ваше майбутнє. Ви обираєте професію, яка користується попитом на ринку праці, яка допоможе розкрити Ваші можливості та професіональну самореалізацію.

Пам’ятайте, що основою майбутнього успіху є знання отриманні в університеті – перемога в битві – це і є доказом того, що кафедра маркетингу Запорізького національного технічного університету випускає креативних та висококваліфікованих спеціалістів.

Можна впевнено сказати, що ЗНТУ – найбільш прогресивний університет, і не даремно отримав перемогу в цьому конкурсі.

Кафедра маркетингу ЗНТУ йде пліч о пліч з часом здійснюючи підготовку маркетологів. Кафедра готує спеціалістів, які вміють оцінювати кон’юнктуру ринків. Орієнтуючись на потреби ринку праці кафедра починає підготовку магістрів за спеціальністю – Маркетинг. Колектив кафедри гарантує високий рівень знань та запрошує Вас в Запорізький національний технічний університет на навчання за спеціальністю Маркетинг.

З 20.12.2012 року ДИВІТЬСЯ «БИТВУ УНІВЕРІВ»

НА ТЕЛЕКАНАЛІ МТМ

Світлини до події