11 жовтня о шістнадцятій годині відбувся суботник у сквері навпроти Обласного театру ляльок, організований загальними зусиллями «Запорізького вектора» і профкомом студентів ЗНТУ.

Такі заходи вже другий рік поспіль підтримують студентське самоврядування і адміністрація Запорізького Національного Технічного Університету.

Наші студенти з радістю взяли участь у суботнику. Бо часто проводять свій вільний час саме у цьому сквері і розуміють, що підтримувати чистоту в нашому рідному місті дуже важливо і потрібно.

Організація «Запорізький вектор» з турботою поставилася до проведеного заходу. Всім бажаючим розливали безкоштовні чай і каву, роздали рукавички для прибирання і лопати з граблями. Все, що від нас залежало, це просто прийти і з задоволенням і користю провести свій час.

Голова експертно-аналітичного центру доктор юридичних наук, професор Пєтков Сергій Валерійович повідомив, що відтепер цей сквер знаходиться під опікою громадської організації «Запорізький вектор». Сергій Валерійович безпосередньо сам із задоволенням прийняв участь у суботнику (на фото).

Доктор філософських наук Глазунов Володимир Володимирович зазначив, що варто відновлювати кращі традиції радянських часів і засновувати європейське відношення до навколишнього середовища серед молоді і суспільства в цілому.

Також, особливо старанному учаснику, МаксТаксі вручило подарунковий сертифікат на безкоштовне навчання у автошколі!

Варто зазначити, що відтепер у парку є вільна вай-фай зона, якою можуть користуватися всі бажаючі за умови, що будуть підтримувати там чистоту.

Тому окрема подяка студентському самоврядуванню і адміністрації ЗНТУ за організацію студентського дозвілля та виховання в нас любові до навколишнього середовища.

Анастасія Рубаник
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ