Вже втретє до стін Запорізького національного технічного університету завітала справжнісінька весна – пора світла, тепла, життя і, звісно, шаленого кохання. «Love is…» – під такою темою 28 березня 2014 року відбулася студентська весна Економіко-гуманітарного інституту ЗНТУ!

Гості студвесни ЕГІ одразу ж занурилися в атмосферу любові, щойно переступивши поріг музею: безліч сердець, фото щасливих закоханих пар, вірші про кохання, симпатичні амури.

Що вже й говорити про те, що відбувалося на сцені! Талановиті студенти вміло відтворили значення такого глибокого та загадкового почуття у мистецтві. Захопило багатство живої музики, різноманіття музикантів та інструментів, якими вони володіють. Ми почули піаністів, гітаристів, барабанщиків, навіть флейтистку. Крім того, глядачам продемонстрували приголомшливий вокал: запальний, заворожуючий, чуттєвий, щирий, ніжний. Гостей студвесни вражали і танцюристи у жвавих спортивних постановках, рідних народних танцях, відвертих східних рухах та пристрасних бальних «па».Дуже порадував виступ збірної команди КВН ЕГІ. Розгорнувся перед нами і народний обряд сватання.

Виступи обрамляла постановка, що розповіла про передвесільні дні закоханої пари та друзів наречених, звісно, з гумором, а також із життєвими ситуаціями та думками, над якими слід замислитися.

Студентська весна Економіко-гуманітарного інституту завершилася на позитивній ноті: глядачам запропонували більше десятка варіантів інтерпретації слова «кохання» на різний лад. І тепер кожен із нас точно знає продовження речення «Love is…» особисто для себе!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ