2012/2013 навчальний рік подарував багато приємних моментів для жителів гуртожитку №2. Зокрема не один рік студенти скаржились на погану систему водопостачання та водовідведення, яка не давала можливості нормально приймати душ чи використовувати гарячу воду. Ряд інших проблем стосувались безпосередньо туалетів та умивальників, які на вигляд можна було віднести до XIX ст.

Зусиллями студентського будівельного загону, створеного профспілковим комітетом студентів було розв'язано безліч проблеми, які мали не такий гострий характер, та все ж потребували вирішення.

Виконано роботи: встановлено сучасну систему вентиляції у душі гуртожитку, замінено систему постачання води у туалетах та умивальниках, встановлено нові крани, з’явився новий кахель у умивальниках гуртожитку, виконано облаштування місця для паління.

Зі слів самих студентів, можна також зробити втішні висновки:

«До гуртожитку я потрапив у 2009 році, умови були спартанські. Виживали як могли. Облаштували свою кімнату, зробили ремонт. До кухні, туалету чи умивальнику ходили тільки за нагальної потреби. Чи то боялися поламати і без того погану сантехніку, чи просто брезгували – не знаю. Та зараз усе змінюється, у мене мабуть дома не такі гарні умови, як у гуртожитку, шкода що це мій останній рік» – мешканець гуртожитку №2 Савченко Костянтин.

«Більшість моїх друзів які проживають у четвертому гуртожитку постійно з мене глузували, говорячи про погані умови проживання у моєму гуртожитку. Я навіть хотів переїхати до них, та після ремонту ініціатива перейшла до моїх рук, так як тепер, тут стало навіть краще. Не знаю, як на інших поверхах, та мій рідний другий змінився до невпізнання» – розповів Перепелиця Артур.

«З упевненістю можу сказати що не тільки другий поверх, а й увесь гуртожиток наближається до євро стандартів» – завідувач гуртожитку №2 Петро Єгорович Васін.

Враховуючи той факт, що поточний квартал тільки почався, а робота по оновленню гуртожитку №2 ведеться й надалі, можна сказати що житлово-побутові умови будуть обов’язково покращуватись.

Також беручи до уваги ініціативність житлово-побутової комісії профспілкового комітету студентів ЗНТУ, які виклали пропозицію щодо приєднання до складу студентського містечка ЗНТУ гуртожитків структурних підрозділів університету, таких як: гуртожиток Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ та гуртожиток Запорізького електротехнічного коледжу, і підтримці ректорату університету можна зробити аналітичні висновки стосовно цілеспрямованої діяльності щодо розширення діяльності в сфері покращення умов проживання для усіх іногородніх студентів нашого університету і їх комфортного проживання в них.

Завдяки використанню житлових площ гуртожитків структурних підрозділів університету значно покращені умови проживання в гуртожитках університету і задоволено потреби всіх іногородніх студентів у місцях гуртожитків та якість їхнього проживання в них.

Профспілковий комітет студентів, аспірантів, та докторантів ЗНТУ на чолі з Андрієм Іванченко спільно з дирекцією студмістечка чітко регламентують курс на покращення якості проживання студентів у гуртожитках, які знаходяться на балансі нашого університету.

Володимир Єрмоленко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ