1-5 липня 2019 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проводилась Чотирнадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2019». В ній взяли участь 2 команди НУ "Запорізька політехніка", до складу яких входять студенти 2 курсу кафедри програмних засобів факультету КНТ: Question_Mark (Басанець М.І., Камєнський Д.В., Діденко А.Є.) та CoRe (Козлов В.В., Бережний О.Ю., Судаков В.Р.), під керівництвом старшого викладача кафедри програмних засобів Дейнеги Л.Ю.

За роки своєї історії олімпіада KPI-OPEN стала ключовою подією не тільки для молодих програмістів з України, країн СНД і всієї Східної Європи, а й для численних IT-компаній, що працюють в Україні. Цього року участь в олімпіаді взяли 88 команд з 19 міст 7 країн світу. Вони представляють 33 університети. Проводиться олімпіада за оригінальними правилами, гармонізованими з міжнародними.

Головна мета олімпіади – не лише визначити серед її учасників найсильніших, але й дати кожному з них імпульс для особистісного професійного зростання, навчити їх працювати в команді, допомогти налагодити та зміцнити міжуніверситетські зв'язки, які стануть підґрунтям розвитку співпраці між вишами, в тому числі й з різних країн.

Традиційно організатори запропонували учасникам не лише цікаві задачі, але й різноманітні заходи в рамках її культурної програми: екскурсії по КПІ ім. Ігоря Сікорського та прогулянка Дніпром на теплоході, футбольний турнір тощо.

Запорізькі команди Question_mark та CoRe в KPI-OPEN брали участь вперше, але досягли гарних результатів. Команда Question_Mark здобула диплом про високі досягнення. Вітаємо хлопців та бажаємо подальших успіхів в змаганнях!

ст. викладач кафедри
програмних засобів,