Наші студенти впевнено й успішно підкорюють нові спортивні вершини. Цього разу вони взяли участь у легкоатлетичному кросі, присвяченому Дню міста Запоріжжя.

Змагання відбулося 12 жовтня у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай».

Слід зазначити, що цей турнір є щорічним та проводиться з 1996 року. У кросі беруть участь вихованці дитячо-юнацьких шкіл з легкої атлетики, тріатлону, студенти вищих навчальних закладів I-II, III-IV рівнів акредитації, ветерани спорту. І цього року змагалися близько 200 спортсменів.

Команда студентів «Машинки» під керівництвом викладача кафедри фізичної культури і спорту Музичевої Ніни Іванівни отримала такі результати на різних дистанціях:

1. Роговнін Олександр Е-529 – І місце;
  2. Авраменко Сергій РТ-513 – ІІ місце;
  3. Байдуганов Олександр УФКС-120 – ІІІ місце;
  4. Козлов Олександр Т-113 – ІІІ місце;
  5. Харланова Тетяна Т-311 – І місце.

Ми щиро вітаємо наших спортсменів і пишаємося ними! Ви – наша гордість, тож бажаємо вам надалі рости, розвиватися та перемагати знову і знову!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ