15 жовтня у Запорізькому обласному центрі молоді пройшла ділова гра під назвою «Погляд молоді на Європейський вибір України». Подія представляла собою інтелектуальне змагання між командами запорізьких вишів. Звісно ж, студенти ЗНТУ не змогли оминути цю подію своєю увагою і, спрямовані на успішний результат, взяли активну участь у змаганні. Їм довелося боротися за перемогу із представниками ЗІЕІТ, КПУ та ЗГІА.

Наша команда виступила у такому складі:

• Янчук Юлія (капітан команди)
  • Скарбо Ганна
  • Демідова Анастасія
  • Водяха Ольга

Усі дівчата є студентками першого курсу Гуманітарного факультету ЗНТУ. Слід зазначити, що учасниці проявили себе, як оперативний, дружний колектив, здатний працювати швидко і якісно. Адже перед ними постала задача буквально за одну добу не тільки підготуватися до конкурсу із запитань та дискусії, але й зробити та захистити змістовну презентацію!

Дівчата гідно та сміливо проявили себе і завоювали почесне друге місце. В цілому результати розділилися так:

• 1 місце – команда ЗІЕІТ
  • 2 місце – команда ЗНТУ
  • 3 місце – команда ЗГІА
  • 4 місце – команда КПУ

Ми щиро вітаємо наших студенток із гарним виступом, бажаємо їм натхнення і подальших блискучих перемог!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ