Студенти ЗНТУ – володарі Кубку з футболу серед ВНЗ І-ІV р.а.

З 10 до 12 вересня на стадіоні «Локомотив» відбувся турнір на Кубок Запорізької області з футболу серед навчальних закладів I-IV рівнів акредитації. Участь у змаганні взяли 5 команд: збірна Запорізького національно технічного університету, збірна Запорізького національного університету, збірна Класичного приватного університету, а також збірні коледжів ЗНТУ – Запорізького електротехнічного коледжу та Запорізького гуманітарного коледжу.

Хочемо з гордістю зазначити, що футболісти ЗНТУ не тільки гідно боролися за право називатися кращими в області, але й по-справжньому показали себе у всій красі! Протягом турніру вони не програли жодної зустрічі, більше того – не допустили жодного гола у свої ворота! Півфінальне протистояння з командою ЗНУ наші хлопці завершили із рахунком 3:0, а у фіналі відвоювали перемогу у збірної КПУ – 1:0. Слід також сказати, що наші студенти, на відміну від суперників, мали досвід гри в міні-футбол. На противагу їм, збірна ЗНУ протягом тривалого часу готувала футболістів для великого поля, а команда КПУ взагалі є срібним призером чемпіонату України з великого футболу серед студентів ВНЗ 2013-2014 н.р. Тобто студенти «Машинки» перевершили всі сподівання і стали справжнім несподіваним відкриття сезону! В нашій команді особливо відзначилися воротар Ілля Теленков (УФКС), а також найбільш результативний бомбардир Кебба Кан’ї (ЕТФ) та Максим Педак (ГПФ), який забив у фіналі вирішальний гол.

Представники Запорізького обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України урочисто вручили переможцям Кубок та нагородили грамотами і медалями.

Тріумфаторів поздоровив і профком студентів ЗНТУ.

З радістю вітаємо нашу команду з футболу та бажаємо їм нових підкорених спортивних висот!

Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ