Центр економічних досліджень і післядипломної освіти – Економічний інститут (CERGE-EI), створений Карловським університетом у Празі (Chаrles University in Prague) і Академією наук Чеської Республіки, запрошує на навчання студентів, які бажають вивчати економіку в магістратурі та аспірантурі і отримати диплом міжнародного зразку. Студенти можуть мати академічну базу з економіки, математики, фізики, інжинірингу, інформаційних технологій, соціології та права.

Зараховані до CERGE-EI студенти не сплачують за навчання та отримують стипендію. Навчання проводиться англійською мовою.

Критерії відбору: сильна база з математики, знання англійської мови.

Апліканти подають такі документи:

• Аплікаційна форма
  • CV
  • Обґрунтування мотивації
  • Завірені копії дипломів і додатків, або залікових книжок
  • Дві рекомендації

Кінцева дата подачі заявок: 30 квітня щороку.

Кожного року приблизно 30 студентів зараховуються до CERGE-EI інституту.

Детальну інформацію про програму можна знайти на сайті www.cerge-ei.cz/phd та у відділі міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами (а. 365).

Відділ міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами