До 16 травня 2017 року фулбрайтівський офіс в Києві приймає анкети на конкурс Fulbright Graduate Student Program:

Стипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.  Український Офіс ім.Фулбрайта не розглядатиме подання на такі напрямки, як бухгалтерський облік, аудит, логістика, менеджмент, маркетинг, бізнес, управління бізнесом.

Вимоги до кандидатів:

- мати українське громадянство та проживати в Україні

- володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі

- мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2018 р.)

Із запитаннями щодо оформлення конкурсного пакету документів або особливостей конкурсного відбору можна звертатись до менеджерів програми :

координатор програми - Інна Бариш ibarysh@iie.org; student.ukraine@iie.org,

асистенти програми - office.ukraine@iie.org,

або у відділ міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами (а. 340, тел. 7698 2-23)