Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг у гуртожитку – річ надзвичайно важлива, тому що вона дає змогу економити значні кошти! Мешканці гуртожитків Запорізького національного технічного університету, які вже спробували і пройшли цю процедуру, залишилися дуже задоволеними.

Ми поспілкувалися із студенткою факультету Міжнародного туризму й управління Вікторією Собко, яка проживає у гуртожитку ЗНТУ №3:

«Субсидію я оформлювала у кінці листопада за рекомендацією профкому студентів і старости поверху. В цієї процедури є значний плюс – після оформлення оплата за житлові послуги дуже знижується! Оформити субсидію просто: необхідно звернутися за адресою вул. Дзержинського, 26, кабінет 4, взявши з собою паспорт, копію паспорту й ідентифікаційного коду, для контрактників – копію контракту за навчання. Упродовж кількох хвилин заповнити там усі необхідні документи. А потім звернутися до Дирекції студмістечка для отримання довідки про доходи. Студентам, які вперше оформлюють субсидію, раджу зробити це якнайшвидше, уважно зібравши всі необхідні документи і враховуючи всі рекомендації».

Ми також радимо нашим студентам, два рази на рік оформлювали субсидію, адже зайва копійчина (а для багатьох наших студентів розмір економії за рахунок субсидії – понад 2000 грн. на рік!!!», ще ніколи нікому не завадила. За довідками з отримання субсидії усі бажаючі можуть звернутися до Дирекції студентського містечка ЗНТУ за адресою вул. Жуковського, 60 (приміщення гуртожитку ЗНТУ №5) та за телефоном +380(61)769-82-11.

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ