Святкування Дня маркетолога і логіста є атрибутом корпоративної культури кафедри маркетингу та логістики, традицією, яка склалася багато років тому, яка об'єднує студентів різних курсів спеціальностей 075 «Маркетинг» та 076 «Організація торгівлі та комерційна логістика».

16 жовтня 2018 року кафедра маркетингу і логістики гучно відсвяткувала своє професійне свято – День маркетолога і логіста. Цей захід, як зазвичай, об'єднав разом і студентів, і викладачів, і запрошених гостей: декана факультету економіки та управління Королькова Владислав Васильович та голову Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Білого Олександра Миколайовича.

Студенти другого курсу – групи ФЕУ-417 та ФЕУ-217 підготували привітання та конкурси для всіх учасників. Було дуже цікаво і приємно спостерігати за інтелектуальними, творчими та організаційними здібностями наших студентів.

Група ФЕУ-416 представила на розсуд глядачів цілий каскад гумористичних сценок, що не тільки підняли настрій гостей, а й висвітлили діяльність маркетологів крізь призму театрального мистецтва.

Наприкінці свята декан факультету урочисто вручив залікові книжки першокурсникам: групі маркетологів ФЕУ-418 та групі логістів ФЕУ-218.

Вітаємо перший курс в дружній родині маркетологів та логістів студентських наукових гуртків «Я – маркетолог», «Я – логіст»

Шановні маркетологи і логісти! Вітаємо Вас з професійним святом! Від щирого серця бажаємо щастя, невичерпних сил,творчої наснаги та професійної реалізації!