11 квітня на кафедрі «Електричних і електронних апаратів» відбулося найсправжнісіньке свято! Першому випуску з англійською мовою викладання виповнилося 10 років. На урочисте святкування зібралися випускники, викладачі, урочисті гості в особі ректора Бєлікова Сергія Борисовича і декана ЕТФ Метельського Володимира Петровича, а також абітурієнти, що зацікавилися у навчанні англійською мовою.

Урочиста зустріч розпочалася з промови Бєлікова Сергія Борисовича, який привітав усіх присутніх англійською мовою і розповів про цінність цієї групи. Адже саме випускники англійської групи працюють і цінуються у таких країнах як Сполучені Штати Америки, Польща, Германія, Швеція… Спеціалісти зі знаннями англійської мови займають досить високі посади як на підприємствах Запорізької області, так і по всій Україні. Студенти цієї групи приймають участь в різноманітних олімпіадах з математики, англійської мови та загально-інженерних змаганнях.

Декан факультету, Володимир Петрович Метельський, також сердечно поздоровив усіх присутніх:

«Очень приятно проводить такие мероприятия. «Англичане» пользуются авторитетом и уважением на многих предприятиях. На данной кафедре много лучших как студентов, так и преподавателей…».

На святі були вручені почесні грамоти викладачам. Були показані слайди з випускниками різних років, на згадку про чудові студентські роки. Була віддана шана викладачам кафедри, що стояли у витоків англійської групи, але, на жаль, не дожили до десятиріччя першого випуску.

По закінченню свята, абітурієнти, випускники та студенти були запрошені на святковий концерт «СтудВесни Фізико-технічного інституту», а абітурієнтам дали можливість поспілкуватись зі студентами та викладачами і задати питання, що їх цікавлять. Виражаємо подяку організаторам та тим, хто прийшов, за гарний, по-домашньому теплий вечір.

Наталія Ткачева, Артем Мушкарьов
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ