Таланти ЗНТУ феєрично познайомилися з першокурсниками!

Знайомство для людини - це завжди новий та цікавий етап у житті, але попри те, дуже хвилюючий.

Саме тому, ЗНТУ влаштовує щорічні концерти під назвою "Будемо знайомі", аби дійсно познайомити студентів з тією кількістю творчих можливостей, які перед ними відкривають двері університету.

26 вересня о 18:00 повна актова зала гостей почала насолоджуватися виступами талановитих студентів.

Концерт відкрив запальний виступ збірної з фанк-аеробіки, який одразу ж вселив у людей масу позитивних емоцій.

Також неймовірне враження справив на публіку студент 4 курсу Тимофій Лагутін, який не тільки талановито виконав пісню, написану ним самим, але й змусив прожити та відчути кожну емоцію високого почуття.

Вийти з мрійливого настрою людям допомогла команда КВН "Запорізький Вектор-Машинка-ЗНТУ" з новою порцією яскравих та веселих жартів.

Не менш цікавим та захоплюючим став виступ Анни Денисової під музичний супровід Сергія Кудлая (клавішні) та Максима Картініна (саксофон) з піснею «Океану Ельзи» «Просто мені…», яка своїм голосом полонила весь зал, розчуливши ледь не до сліз.

Також варто відзначили колектив східних танців та театральну студію ЗНТУ.

Але найбільш вражаючим, на мою думку, був виступ спецпідрозділу "Щит", в якому хлопці та дівчата демонстрували всім свою силу та міць.

Концерт закрив ансамбль вокальної студії "Віва" позитивною та бадьорою піснею «Вставай» групи «ПараНормальних».

В цілому, концерт залишив безліч позитивних вражень та емоцій. Хочеться подякувати всім учасникам та організаторам подібних заходів. Саме ви, даєте стимул та шанс, аби реалізувати свою мрію.

Анастасія Різун,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ