Ви є тут

Головна

                                   


Вітаємо наших здобувачів МУЗОЛЕВСЬКУ Богдану (I місце), ШИЛОВЕЦЬ Ілону (III місце), КИРИЛЕНКО Маргариту (III місце) зі здобуттям призових місць у Міжнародному конкурсі наукових робіт здобувачів вищої освіти за напрямом "Publicand Corporate Management" 2023/2024 навчального року!


24.11.2023

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ!

Вітаємо Валерію МАРУФЕНКО, гр. ФЕУ-512 та її керівника, Надію ШМИГОЛЬ, з отриманням диплома ІІ ступеню Y Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт з економіки (Комратський державний університет, республіка Молдова. Науково-дослідний центр «Прогрес»).


30.09.2023

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ — УЧАСНИКИ UKRAINIAN-GERMAN TEACHING WEEK

З 30 вересня 2023 року у Східно-Баварському технічному університеті Амберг-Вайден в рамках проекту DILLUGIS стартував Тиждень українсько-німецького навчання. 6 викладачів трьох українських університетів (НУ «Запорізька політехніка», НТУУ «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського», Одеський державний аграрний університет) протягом восьми днів читали лекції для німецьких та українських студентів у гібридному форматі. Кафедру менеджменту НУ "Запорізька політехніка" предсталяла професор Надія Шмиголь, яка запропонувала слухачам курс «Фінансовий менеджмент і стійкі фінанси». Близько 40 міжнародних студентів, які навчаються в Східно-Баварському технічному університеті Амберг-Вайден, приєдналися до курсу. Також багато студентів кафедри менеджменту Запорізької політехніки приєдналися до курсів онлайн. Студенти Альберт Савельєв, Денис Шарлай, Сніжана Ніколова, Юрий Харченко, Аліна Могильна, Анастасія Нефьодова, Анна Хмельковска, Антон Кузякін, Антонина Матюк, Антон Онищук, Ілля Жук, Маргарита Гаврилюк, Александра Сіра, Роман Бабак, Софія Кошелева, Тетяна Хмельковьска, Євген Савицький, Юлія Клім, приймаючи участь у всіх лекціях і практичних роботах, виконували домашні завдання, а також успішно захистили підсумкову роботу, отримали сертифікати, які будуть зараховані при подальшому навчанні в НУ «Запорізька політехніка».

За результатами навчання студенти кафедри менеджменту отримали сертифікати з курсів.


01.08.2023

Вітаємо викладачів та здобувачів кафедри з успішним завершенням навчання за міжнародним проєктом DILLUGIS у літньому семестрі!

Викладачі кафедри менеджменту Національного університету «Запорізька політехніка» проф. Пуліна Т.В., проф. Гудзь П.В., доц. Нечаєва І.А., доц. Соріна О.О. та доц. Панкова А.Ю.  успішно завершили навчання у літньому семестрі міжнародного проєкту DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) та отримали сертифікати з курсів:  "Business Process Management" (проф. Пуліна Т.В., проф. Гудзь П.В., доц. Нечаєва І.А. та доц. Панкова А.Ю.), "Industrial Engineering"  (доц. Соріна О.О.), "Communication Technology" та "Workshop for lectures: digital technologies in educational process" (проф. Гудзь П.В.).

Бажаємо всім учасникам нових досягнень та вдалого практичного використання нового досвіду, знань і навичок!


липень 2023 року

Доцент кафедри менеджменту Оксана СОРІНА взяла участь у першому вебінарі Катарського відділення ISRM на тему «Проблеми управління стратегічними ризиками з 2023 по 2030 роки».


26 травня 2023

Вітаємо доцента кафедри менеджменту Оксану Соріну з успішним завершенням курсу English as a Medium of Instruction for Academics від Кардіффського університету!


травень 2023

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ДОЄДНАЛИСЯ ДО УЧАСТІ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ   VEHUB4YOU PROJECT

         Проект VEHUB4YOU (Virtual Youth Business Hubs International Network) спрямований на передачу бізнес-знань з країн ЄС молоді східних країн-партнерів за допомогою технологій віртуального обміну. Наразі проект об’єднує 2500 учасників та 70 віртуальних міжнародних бізнес-центрів в школах в 10 країнах світу.

               

          Члени проекту VEHUB4YOU докладуть спільних зусиль для створення мережі міжнародних віртуальних бізнес-хабів та організації навчання основам ведення бізнесу для учнів старших класів, студентів коледжів та студентів економічних та неекономічних спеціальностей шляхом створення міжнародної мережі віртуальних молодіжних бізнес-хабів, яка включає 70 віртуальних міжнародних бізнес-хабів у школах, університетах та бібліотеках України та Азербайджану.                          

        .     

Європейські університети за допомогою університетів країн-учасниць та молодіжних організацій України та Азербайджану поділяться своїми бізнес-курсами та досвідом викладачів із молоддю країн Східного партнерства. Учасники проекту підготовлять пул методичних матеріалів для проведення онлайн-бізнес-тренінгів. Крім того, буде опублікована навчальна програма для керівників та фасилітаторів хабів з урахуванням місцевих вимог країн-учасників проекту.

  

Проект VEHUB4YOU покращить якість бізнес-освіти шляхом забезпечення доступу до сучасної європейської освіти: на організаційному рівні він сприятиме підприємницькому навчанню, а на рівні окремих учасників проекту очікується отримання навичок планування бізнесу, маркетингу продуктів та опанування інструментами для створення власного бізнесу. За результатами реалізації проекту також передбачається вдосконалення освітніх програм шкіл, коледжів та університетів відповідно до нових тенденцій віртуального навчання та підвищення ефективності віртуальної освіти.

                                                                      


14.02.2023

Вітаємо викладачів та здобувачів кафедри з успішним завершенням навчання за міжнародним проєктом DILLUGIS !
 
Викладачі кафедри менеджменту Національного університету «Запорізька політехніка» проф. Пуліна Т.В., проф. Шмиголь Н.М., доц. Соріна О.О. та здобувачі вищої освіти Караулова Анна (гр. ФЕУ 511м) та Юдицький Владислав (гр. ФЕУ 511м) успішно завершили навчання за освітніми курсами міжнародного проєкту DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) та отримали відповідні сертифікати з курсів "Основи бізнес-адміністрування", "Проєктний менеджмент", "Англійський для академічних цілей". 
 
Бажаємо всім учасникам нових досягнень та вдалого практичного використання нового досвіду, знань і навичок!
 

січень-лютий 2023

Співпраця з Китайською народною Республікою

У цьому році на кафедрі менеджменту навчаються здобувачі вищої освіти з Китайської народної Республіки за спеціальністю 073 "Менеджмент" освітньої програми "Менеджмент організації та адміністрування" за освітнім рівнем "Магістр". Зайняття проводяться англійською мовою.

 ;


30.11.2022

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ФІЛІПА КОТЛЕРА - ВСЕСВІТНЬО ВІДОМОГО ФАХІВЦЯ З МАРКЕТИНГУ

30 листопада 2022 року студенти і викладачі кафедри менеджменту взяли участь у онлайн-лекції «Wicked 7: найнебезпечніші проблеми людства», яку проводили всесвітньо відомий фахівець з маркетингу Філіп Котлер та Крістіан Саркар - підприємець і амбасадор бренд-активізму. Також всім учасникам лекції було надано можливість безоплатно приєднатись до освітнього проєкту ReІnforceUA, ініційованого у 2022 році Бізнес-школою МІМ (Міжнародний інститут менеджменту). Проєкт надає українській бізнес-спільноті доступ до кращих інтелектуальних ресурсів світу - щотижня відомі світові інтелектуали читають онлайн-лекції з найактуальніших питань розвитку економіки, бізнесу та гуманітарних наук. 

  


16.11.2022 

Вітаємо Зінченко Анастасію з отриманням диплома ІІ ступеня за участь у міжнародному конкурсі наукових досліджень!


27.09.2022

Участь викладачів та студентів у міжнародному проєкті DILLUGIS 
 
Викладачі та здобувачі вищої освіти (проф. Пуліна Т.В., проф. Шмиголь Н.М., доц. Соріна О.О., здобувачі: Караулова Анна - ФЕУ 512м, Кошелєва Софія - ФЕУ 510, Нефьодова Анастасія - ФЕУ 510, Юдицький Владислав - ФЕУ 512м) кафедри менеджменту Національного університету «Запорізька політехніка» пройшли конкурсний відбір для участі у міжнародному проєкті DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) для он-лайн навчання за освітніми курсами Основи бізнес-адміністрування, Проєктний менеджмент, Англійський для академічних цілей програми «Цифрові технології та менеджмент» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден.
Об’єднана українсько-німецька конкурсна комісія в процесі інтерв’ю визначала мотивацію до участі у проєкті та навички англійської мови. Результати відбору показали високу зацікавленість студентів і викладачів участю в програмах міжнародної академічної мобільності та перевагами цього виду навчання. Також варто відзначити розуміння студентами необхідності володіння англійською мовою на вищому за середній рівні (B2) та створення сприятливих умов для оволодіння нею на окремих освітніх програмах для успішного становлення майбутніх фахівців.
Організаційні збори щодо старту проєкту відбулись 27 вересня 2022 р. за участі координаторки проєкту від Східно-Баварського університету Амберг-Вайден професорки Юлії Хеігл і координаторів від НУ «Запорізька політехніка» проф. д.е.н. Катерини Антонюк і проф. д.е.н. Дмитра Антонюка. Відібраних студентів і викладачів ознайомили з особливостями цифрового освітнього процесу, який стартував в університеті Німеччини з 5 жовтня.
Бажаємо всім учасником опанування нового досвіду та успішного здобуття сучасних знань і навичок від європейських партнерів!

24-26.05.2022

Професор кафедри менеджменту Гудзь П.В. прийняв участь у Міжнародной науково-практичной конференції "Теорія та практика менеджменту" (24-26 травня 2022 року, м. Луцьк).

Програма заходу доступна за посиланням

 


19.05.2022

Вітаємо студентку групи ФЕУ-311 (ОП «Регіональне управління») з першою науковою публікацією!

Студентка прийняла участь у VI Міжнародної науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики» (м. Полтава, 19 травня 2022 р.) та у співавторстві с проф. Гудзем П. В. опубліковала тези:

Гудзь П.В., Матюк А.В. Європейське бачення щодо реалізації виконавчих функцій сільських рад в умовах адміністративно-територіальної реформи. Матеріали VI міжнародної науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики» 19 травня 2022 р. Полтава, ПДАУ. 2022. С.556-558. 


04.02.2022

Професор кафедри менеджменту Гудзь П.В. увійшов до Наукової Ради Міжнародної наукової конференції «Жінки в господарстві і суспільстві: кращі практики - виклики – рекомендації», яка відбулася у місті Вроцлав (Польща) 4 лютого 2022 року. Organizator Katedra Organizacji i Zarzadzania, Wydział Zarządzania, Politechnika Wrocławska: https://koiz.pwr.edu.pl/sympozja-i-konferencje/moc-jest-kobieta.

 


24.12.2021

Професор Гудзь П.В. прийняв участь у «Of the ІІІ international research and practical internet conference "Priority directions of development of  science and education", December 24, 2021, ŽÁár nad Sázavou, Czech Republic.


вересень-грудень 2021

Міжнародні науково-практичні конференції проф. Гудзя П.В.     

У професора кафедри менеджменту Гудзя Петра Васильовича осінь 2021 та зима 2022 року видалися дуже плідними. Він прийняв участь у багатьох міжнародних науково-практичних конференціях та написав велику кількість тез:

- участь у XІI Міжнародної науково-практичної конференції 9 – 10 вересня 2021 року с. Залізний порт, Херсонська обл., 2021. Тези «Україна в світовому економічному просторі: сучасні виклики та інноваційні рішення»;

- участь у ️Всеукраїнському круглому столу «Екологічна безпека держави» м. Київ, 16 вересня 2021. Тези  «Екологічна безпека держави»;

- Edukacja w czasach COVID-19 na Ukrainie. Międzynarodowa interdyscyplinarna konferencja naukowa on-line Czas na wychowanie - VI edycja  Edukacja w dobie pandemii COVID-19  15 października  2021 r. Wrocław-Wałbrzych;

- Bezkhlibna A., Gudz P., Puhalska G. Experience in ensuring the competitiveness of coastal regions in the EU and all over the world VIII International Scientific Conference on Determinants of Regional Development. Pila, 20-22 October 2021;

- ️Гудзь П.В., Гудзь М.В. Вплив громадських організацій на формування згуртованості мешканців територіальних громад. «Механізми управління розвитком територій: матеріали Міжнар. науково-практ. конференції». 27–29 жовтня 2021 року, м. Житомир. Житомир: Поліський національний університет;

- участь у Міжнародній інтернет-конференції  «Маркетинг інновацій. Інновації у маркетингу». Вища економіко-гуманітарна школа (WSEH) м. Бєльсько-Бяла, Польща 7-8 грудня 2021 р.;

- участь у I Міжнародної науково-практичної конференції  «Місцеве самоврядування в Україні та світі: теорія і практика» 7 грудня 2021 року  м. Полтава, Україна.

Щиро пишаємося Петром Васильовичем та бажаємо йому творчої наснаги, успіхів у професійній діяльності та нових звершень!

                     


02.12.21

VIII Міжнародна наукового-практична конференція «Сталий розвиток – ХХІ століття» (наукові читання імені Ігоря Недіна)

 2-3 грудня 2021 року відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток – XXI століття» (наукові читання імені Ігоря Недіна).

Організатори конференції: Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Теплоенергетичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Мета конференції: об’єднати науковців та широке коло фахівців для обговорення актуальних проблем сталого розвитку в XXI столітті, встановлення контактів між вченими, обмін практичними результатами наукових досліджень.

Напрями роботи конференції:

-        Сталий розвиток держави: теорія, методологія, механізми забезпечення;

-        Реалізація принципів сталого розвитку в збагаченні економічної та екологічної безпеки держави;

-        Цифрова енергетика в системі забезпечення сталого розвитку держави;

-        Організаційно-економічні механізми та практична реалізація забезпечення сталого розвитку держави;

-        Інформаційні технології в системі забезпечення сталого розвитку.

У роботі конференції прийняв участь декан факультету економіки та управління, доцент кафедри менеджменту Корольков Владислав Васильович, який виступив з доповіддю на тему: «Формалізація цілей сталого розвитку на світовому рівні та її реалізація в Україні».


02.12.21

Міжнародна бізнес-гра поєднала студентів Казахстану та України

2 грудня 2021 року кафедра «Менеджменту» Національного університету «Запорізька політехніка» (Україна) спільно з кафедрою «Державного аудиту» Євразійського університету імені Л.М. Гумільова (Казахстан) провели міжнародну бізнес гру для студентів спеціальностей «Менеджмент організацій», «Публічне управління» та «Державний аудит». Студентам із Казахстану та України було запропоновано вирішити низку проблемних питань, ефективно розподілити бюджетні кошти з огляду на інтереси населення. Рішення команд оцінювало міжнародне журі, яке складалося з самих студентів і розглядало всі представлені рішення з позицій економічної, екологічної та соціальної ефективності. Гра проходила англійською мовою, це практична реалізація тих знань, які студенти отримали, вивчаючи «Аудит ефективності» (студенти Євразійського університету імені Л.Н. Гумільова), «Соціальна відповідальність та активність суспільства» (студенти спеціальності «Публічне управління» НУ «Запорізька політехніка»)  та «Управління діловими комунікаціями» (студенти спеціальності «Менеджмент» НУ «Запорізька політехніка»), у яких дані дисципліни викладаються англійською мовою.

З вітальним словом виступили представники кафедр «Державний аудит» Євразійського університету імені Л.М. Гумільова (доцент Мадіна Серікова) та кафедри «Менеджменту» Національного університету «Запорізька політехніка» (завідувач кафедри, професор Тетяна Веніамінівна Пуліна), які розповіли про свої університети та кафедри. Студенти Запорізької політехніки дізналися історію Євразійського університету імені Л.М. Гумільова, одного з найкращих університетів Казахстану. Казахстанські та українські студенти у процесі гри показали свою компетентність та креативність. Студенти Євразійського університету імені Л.М. Гумільова були визнані одними з переможців гри, а також було прийнято рішення направити пропозиції казахстанських студентів на розгляд органам державного управління Запорізької області України.


вересень-листопад 2021

Міжнародна академічна мобільність студентів та викладачів кафедри менеджменту Національного університету «Запорізька політехніка»

 Протягом вересня – листопада 2021 року в Молдові проходив третій Міжнародний конкурс студентських науково-дослідних робіт з економіки, який організував науково-дослідний центр «Прогрес» при Комратському державному університеті. Участь у конкурсі взяли студенти кафедри менеджменту (спеціальність "Менеджмент організацій" і "Публічне управління та адміністрування", які за результатами конкурсу нагороджені дипломами:

– диплом ІI ступеня – Корвига Анастасія (група ФЕУ-319), тема науково-дослідницької роботи «Peculiarities of the construction of personnel policy and personnel management strategy in modern conditions» (науковий керівник – професор кафедри, доктор економічних наук Надія Шмиголь);

– диплом ІІ ступеня – Зінченко Анастасія (група ФЕУ 310), тема науково дослідницької роботи «Socio-economic policy of local governments to support micro and small businesses in the context of the Covid-19 pandemic in Poland and Ukraine» (науковий керівник – професор кафедри, доктор  економічних наук Петро Гудзь).

– диплом ІІІ ступеня – Кошелева Софія (група ФЕУ-510), тема науково-дослідницької роботи «Peculiarities of the construction of personnel policy and personnel management strategy in modern conditions» (науковий керівник – професор кафедри, доктор економічних наук Надія Шмиголь).

 Щиро вітаємо здобувачів вищої освіти та наукових керівників кафедри менеджменту і бажаємо нових наукових звершень!

         


21.10.2021

VIII Міжнародна наукового-практична конференція «Детермінанти регіонального розвитку» в Пілі (Польща)

 21-22 жовтня 2021 року в Пілі (Польща) відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Детермінанти регіонального розвитку» (VIII Intranational Scientific Conference on Determination of Regional Development organized by Stanislaw Staszic University of Applied Sciences in Piła). У конференції взяли участь представники багатьох наукових інститутів із 6 країн – Великобританії, Італії, Румунії, Туреччини, України та Польщі. Доктори економічних наук, професори кафедри менеджменту Пуліна Тетяна Веніамінівна та Шмиголь Надія Миколаївна взяли участь у конференції та написали статтю "Substantiation of the project of development of charging stations network for electric cars", з доповіддю на яку в Польщі виступила д-р екон. наук, проф. Шмиголь Надія Миколаївна.

Розвиваємо наукову дипломатію, пишаємося досягненнями науковців нашої кафедри та бажаємо їм творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності!

 


13.10.21

Участь у ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України»

13 жовтня відбулося засідання ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України».

Конфереція проводиться за підтримки Проекту Еразмус+ «Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation / Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах – ClimEd», № 619285-EPP-1-2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP (15.11.2020 – 14.11.2023)

Робота була проведена за наступними напрямками:

- Освіта.

- Екологія.

- Економіка підприємства та управління.

- Право.

- Сучасні інформаційні технології.

- Технічні науки.

- Соціальні комунікації. Медіа.

У роботі конференції взяли участь більше ніж 600 авторів з навчальних закладів, наукових установ, організацій зі всієї України та країн ЄС. Серед них - студентки 2 курсу, спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” з наступними темами доповідей:

Шиловець І.О. Шведський досвід місцевого економічного розвитку для України, Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України: тези доповідей ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції, м. Київ, 13 жовтня 2021 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. – К.: ІТТА, 2021. С. 1167-1171

Зінченко А.А. Порівняльний аналіз впровадження реформи децентралізації управління у Франції та Україні 798-802. Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України: тези доповідей ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції, м. Київ, 13 жовтня 2021 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. – К.: ІТТА, 2021. – 1463 с.

Науковий керівник - доктор економічних наук, професор П.В. Ґудзь.

                   

 

12.10.21

Міжнародна науково-практична конференція «Генерування інновацій інклюзивного розвитку: національний, регіональний, міжнародний вимір»

12-13 жовтня 2021 року на базі Економіко-гуманітарного інституту Національного університету «Запорізька політехніка» відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Генерування інновацій інклюзивного розвитку: національний, регіональний, міжнародний вимір».

Конференція запропонувала викладачам ВНЗ, аспірантам, науковцям, фахівцям простір для обговорення економічних, соціальних, правових, політичних, освітніх та інших аспектів реалізації інклюзивного розвитку.

В рамках конференції «Генерування інновацій інклюзивного розвитку: національний, регіональний, міжнародний вимір», науковці з  Таджицького державного університету комерції (Таджикистан), Куявсько-Поморської Вищої школи у місті Бидгощі (Польща), Соціально-економічного університету в Пшеворську (Польща), Економічного університету Варна (Болгарія), ISMA університету (Латвія) представили власне бачення потенційних можливостей поліпшення ситуації у своїх країнах.

Дискусійні питання, які були окреслені на пленарному засіданні, учасники продовжили обговорювати на тематичних секціях конференції. Робота секцій здійснювалась за наступними напрямами:

1. Теоретичні та методологічні аспекти інклюзивного розвитку: економічний і соціокультурний виміри.

2. Глобальний вимір інклюзивного розвитку економіки.

3. Економіка інклюзивного розвитку: фінансово-кредитне та обліково-аналітичне забезпечення.

4. Формування механізму публічного управління інклюзивним розвитком регіону.

5. Економіка здорового глузду: теорія та практика.

Кафедра Менеджменту відповідала за секцію 4: Формування механізму публічного управління інклюзивним розвитком регіону.

Спікерами від кафедри були представлені:

1. Віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати

 Професор Антонюк Дмитро Анатолійович

2.Нарівський Олексій Едуардович

Д.техн.наук., професор, технічний директор ТОВ «УкрСпецмаш», член науково-технічної ради «Секція ядерна безпека» Міністерство енергетики України

3. Карпенко Андрій Володимирович

Професор, доктор економічних наук, доцент

Тема доповіді:  «Створення та розвиток машинобудівного кластеру. Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування».                          

4. Генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області

Степаненко Владимир Васильевич

Тема доповіді: «Проекти інклюзивного підприємництва як складова розвитку соціального бізнесу Запорізької області»     

5. Шмиголь Надія Миколаївна

Д.е.н., професор  НУ «Запорізька політехніка»

Тема доповіді:  Ресурс ефективність як запорука переходу до інклюзивної “зеленої” економіки регіону

6. Белан Ольга Василівна

Докторант

Кафедра економіки та організація туризму, Економічний університет, місто Варна

Тема доповіді: Індустрія туризму в умовах пост пандемічного періоду: виклики і перспективи

Другий день конференції був присвячений актуальним питанням створення та розвиток машинобудівного кластеру в Запорізькому регіоні.  Обговорення відбулося у форматі Круглого столу.

Активну участь прийняли викладачі кафедри та запрошені гості, які виступили кожний зі своїм докладом:

1. Д.е.н., професор Гудзь П.В.

Теоретичні засади створення та розвитку регіональних кластерних об’єднань підприємств.

2. Старший викладач, Соріна О.О.

Сутність та класифікація кластерних об’єднань підприємств.

3. К.е.н., доцент, Тесленок І.М.

Стратегічний  підхід до створення та управління розвитком кластерних об’єднань підприємств.

4. К.е.н., доцент, Панкова А.Ю.

Правове та інформаційне забезпечення створення та розвитку  кластерних об’єднань підприємств.

5. К.е.н., доцент, Нечаєва І.А.

Аналіз створення та розвитку  кластерного об’єднання підприємств Запорізького регіону.

6. К.е.н., доцент, Кутідзе Л.С.

Визначення умов розвитку  кластеру.

7. К.е.н., доцент, Шитікова Л.В.

Визначення потенціалу кластеризації машинобудівної галузі.

8. К.с/г. н., доцент Ткачук О.Ю.

Аналіз підгалузі енергетичного машинобудування машинобудівної галузі .

9. Д.е.н., професор Пуліна

Визначення  напрямів розвитку    кластерного об’єднання  підприємств  Запорізького регіону.

10. Нарівський О.Е.

Д.техн.наук., професор, технічний директор ТОВ «УкрСпецмаш», член науково-технічної ради «Секція ядерна безпека» Міністерство енергетики України

Обгрунтування напрямків створення та розвитку кластерного об’єднання підприємств

11. Д.е.н., професор Шмиголь Н.М.

Обґрунтування  вибору стратегії розвитку кластеру на основі стратегічного підходу кластерного об’єднання підприємств

12. Віце-президент Запорізької торгово-промислової палати

Антонюк Д.А.

Обґрунтування напрямків розвитку.

                       

Традиційно до участі у конференції долучилися студенти кафедри «Менеджменту». Які прийняли активну участь в організації та проведенні конференції. У збірнику доповідей конференції  було опубліковано 21 тезу.


07.09.21

XXX Економічний форум у місті Карпач (Польща)

 У польському курортному місті Карпач у вівторок, 7 вересня 2021, розпочався ювілейний XXX Економічний форум, в якому беруть участь до трьох тисяч учасників, зокрема із України. Професор кафедри менеджменту Надія Шмиголь також була запрошена та прийняла участь у даному масштабному заході.

 

                   


30.07.21

Міжнародне науково-освітнє стажування «Написання та публікація наукових досліджень: сучасна специфіка та глобальні можливості» (на базі Institute of Social and Economic Initiatives / Global Network разом з Annamalai University - AU, IIM-Bangalore, Emerald Publishing)

30 липня 2021 р.  завершено Міжнародне науково-освітнє стажування «Написання та публікація наукових досліджень: сучасна специфіка та глобальні можливості», організоване на базі Institute of Social and Economic Initiatives / Global Network разом з Annamalai University - AU, IIM-Bangalore, Emerald Publishing, в якому прийняла участь д.е.н, професор кафедри менеджменту Шмиголь Н.М.

Велика подяка @Institute of Social and Economic Initiatives за організацію такого грандіозного та інтернаціонального заходу. Учасники з UK, USA, Ukraine, India, Lithuania, Zambia, France, Malaysia, UAE, Turkey, Germany, Bulgaria, Mexico, Croatia, Albania, Palestine, India, Sierra leone,  Azerbaijan, Uzbekistan, Ghana, Poland, Austria, Saudi Arabia, Canada. З 51 закладу вищої освіти Amer M. G. Alaya Anna Staszewska, Олена Яріш, Юрий Ткаченко, Viktoriia Yanovska, Василь Перебийніс, @gordana nikolic Sanda Grudic Kvasic, Oleksandr Khymenko, Elenica Pjero Beqiraj, Derar Eleyan, Nadezda Shmygol, Shahin Bayramov, та багато інших шанованих дослідників з наукових організацій та асоціацій більше ніж 20 країн світу:

- працювали на 6 он-лайн сесіях міжнародного воркшопу на базі Annamalai University https://annamalaiuniversity.ac.in/.../academic_research..., отримуючи матеріали лідерів академічної думки, представників провідних університетів світу та видавців;

- обмінювались досвідом, бреймстормили, працювали в групах та індивідуально;

- розширювали коло своїх національних та міжнародних академічних партнерів;

- формували наукові партнерства для роботи в спільних дослідницьких і публікаційних проектах;

- досліджували можливості залучення грантового фінансування для освітніх та наукових проектів;

- вивчали міжнародний досвід організації систем вищої освіти різних країн світу, приймали участь в он-лайн турах до університетів, які представляли спікери програми:

Portland State University Portland State University, USA;

Annamalai University - AU Annamalai University, India;

Lithuania Business University of Applied Sciences University of Applied Sciences, Lithuania

Greenwich University University of Greenwich University of Greenwich, London, UK;

Brest Business SchoolBrest Business School, France;

Queen Mary University of London Queen Mary University of London Queen Mary, University of London, UК.

 


26.06.2021

24th FAI International Conference on the theme of «Global Trends of Data Analytics in Business Management Social Sciences Medical Sciences and Decision making»

26 червня 2021 р. д.е.н, професор кафедри менеджменту Шмиголь Н.М. приймала участь у 24th FAI International Conference on the theme of «Global Trends of Data Analytics in Business Management Social Sciences Medical Sciences and Decision making», які проводилась університетом Індії.  В даній конференції вражає інтернаціональний склад учасників, рівень підготовки доповідей, привітальна частина із національними танцями та процедурою нагородження кращих доповідей минулого року. На цій конференції професор Шмиголь була оголошена серед нагороджених за кращу наукову доповідь.  Дуже дякуємо професору Pankaj Srivastava за запрошення!

/>  


09.06.21

Бізнес-форум міжнародної технічної допомоги

Сьогодні, 9 червня 2021 стартував он-лайн Бізнес-форум міжнародної технічної допомоги. Захід проводиться Запорізькою міською радою за участю Запорізької торгово-промислової палати в рамках реалізації Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі на 2021 рік. Надія Шмиголь, професор кафедри менеджменту та координаторка південного регіону від проекту Центру «Ресурсоефективного та чистого виробництва» розповіла про інструменти допомоги малому та середньому бізнесу в Україні в рамках міжнародних проектів, які реалізуються Центром «РЕЧВ», та запросила пройти безкоштовне навчання на Онлайн-курсі «Ресурсоефективне та чисте виробництво», а також прийняти участь у інших проектах Центру, серед яких фінансована ЄС програма «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment), на яку залучаються виробничі підприємства як демонстраційні.

       


30.04.2021

Підсумки участі викладачів кафедри менеджменту у проєкті CerTour II

У квітні 2021 року викладачі кафедри менеджменту д-р екон. наук, проф. Пуліна Т.В., д-р екон. наук, проф. Гудзь П.В., д-р екон. наук, проф. Шмиголь Н.М., канд. екон. наук, доц. Корольков В.В., канд. екон. наук Риженко О. М., старший викладач Соріна О.О. та проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку університету, д-р техн. наук Шило Г. М. прийняли участь у проєкті CerTour II, який реалізується ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» та пройшли навчальний 30-годиний тренінговий курс для наставників представників туристичної сфери, отримавши відповідні сертифікати.

         


21.04.2021

IV Міжнародний науковий конгрес «Суспільство та  інтелект – 2021»

12 квітня 2021 року стартував IV Міжнародний науковий конгрес «Суспільство та  інтелект – 2021», що об'єднав науковців з прогресивних  університетів, наукових інститутів та організацій України, Латвії, Польщі, Узбекистану, Таджикистану, Казахстану, Грузії, які стали співорганізаторами цієї наукової події.

До відкриття приєдналися представники генеральних партнерів Конгресу - Товариство «Метінвест Холдинг», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ВО «Криворізький Фонд майбутнього». Конгрес є фінальною частиною наукового стажування, в якому прийняли участь д.е.н., професор,  завідувач кафедри менеджменту Пуліна Т.В., та д.е.н., професор кафедри менеджменту Шмиголь Н.М.

 

                   

Вітаємо колег із новими науковими здобутками!


16 квітня 2021

Вітаємо проф. кафедри менеджмненту Гудзя П.В. з отриманням міжнародного сертифікату!


9.12.2020

Міжнародна он-лайн конференція "Організація мініципального управління в Польщі"

9 грудня 2020 року  відбулась видатна подія на кафедрі менеджменту «Запорізької політехніки».

 

В рамках підписаного меморандуму про співпрацю  із вишами Польщі, який між іншим започатковує наукову роботу, проведення спільних семінарів, симпозіумів, обмін навчальними матеріалами та іншою науково-технічною літературою, було розпочато цикл лекції польських професорів для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент». 

Польських науковців преhttps://zp.edu.ua/mashinobudivniy-institutдставив доктор Dariusz Pawliszczy, війт гміни Громадка. Він поділився досвідом муніципального управління в Польщі. Dariusz Pawliszczy розповiв про процеси розвитку гмiни Громадка, управлiння інвестиціями, людськми капіталом, економiчними потоками в Польщі. Висвітлив сучасний стан та проекти майбутнього розвитку, вiдповiв на запитання.

 

До лекцii долучилися професор  Piotr Paczóski мер гмiни Jeleniej Góry, , професор Marcin Kęsy Директор Университету  у Bydgoszczy.
 

Студентам та викладачам було запропоновано подальша співпраця у напрямку обмінів,  стажування та проходження виробничої практики.

Незабаром, також, професори кафедри менеджменту «Запорізької політехніки» проведуть цикл лекцій для польських студентів.

Дякуємо за корисну iнформацiю та цiкавий досвiд!


1.03.2018-31.05.2018

Стажування польскіх виклдачів на кафедрі менеджменту

Польські викладачі Роман Сасс PhD та Даріуш Чаковські PhD (KPSW) стажувались на кафедрі менджменту з 1.03-31.05.2018.