• Онуфрієнко Н.Л. Моделювання процесу оцінки технічного розвитку підприємств машинобудівнорї галузі. Internatipnal Scientific-Practical Conference Modern Transformation of Economics and Management in the Era of Globalization Conference Proceedings. January 29, 2016. Klaipeda: Baltija Publishing. – C. 129-132 (348 с.)
  • Онуфрієнко Н.Л. Інвестиції в системі міжнародних відносин. [Текст] Н.Л.Онуфрієнко // Тиждень науки-2016: зб. тез доп. щоріч. наук.-практ. конф. викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів, студентів. ЗНТУ (Запоріжжя, 18-22 квіт. 2016 р.). В 4т. Т.3. / відп.ред.Ю.М. Внуков. – Запоріжжя : ЗНТУ- С.199-201.
  • Онуфрієнко Н.Л. Аналіз фінансово-економічної діяльності промислових підприємств Запорізької області у 2011-2013рр. [Текст] / /Н.Л.Онуфрієнко // Тиждень науки-2015: зб. тез доп. щоріч. наук.-практ. конф. викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів, студентів. ЗНТУ (Запоріжжя, 13-17 квіт. 2015 р.). В 4т. Т.3. / відп.ред.Ю.М. Внуков. – Запоріжжя : ЗНТУ- С.
  • 13-17 квіт. 2015 р., Щорічна науково-практична конференція «Тиждень науки-2015»ЗНТУ, Запоріжжя, тема доповіді «Аналіз фінансово-економічної діяльності промислових підприємств Запорізької області у 2011-2013рр.
  • Онуфрієнко Н.Л. Аналіз фінансово-економічної діяльності промислових підприємств Запорізької області у 2011-2013рр.  / /Н.Л.Онуфрієнко // Тиждень науки-2015: зб. тез доп. щоріч. наук.-практ. конф. викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів, студентів. ЗНТУ (Запоріжжя, 13-17 квіт. 2015 р.). В 4т. Т.3. / відп.ред.Ю.М. Внуков. – Запоріжжя : ЗНТУ- С.
  • 15-16 травня 2014, V Міжвузівська науково-практична конференція «Проблеми економіки та управління у промислових регіонах»ЗНТУ, Запоріжжя, тема доповіді «Мотивація в системі управління персоналом підприємства»
  • 14-18 квіт. 2014 р., Щорічна науково-практична конференція «Тиждень науки-2014»ЗНТУ, Запоріжжя, тема доповіді «Моделі оцінки фінансово-економічного стану промислового підприємства»
  • 21-22 березня 2013, ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики менеджменту», Луганськ : Східнославянський національний університет ім..В.Даля, тема доповіді «Оцінка результативності бізнесу за критерієм вартості як інструмент фінансового моніторингу діяльності опыта передовых западных компаний в менеджмент промышленных предприятий машиностороения Украины»
  • 21-22 березня 2013, ІV Міжнародна науково-практична] конференція «Актуальні питання теорії та практики менеджменту», Луганськ : Східнославянський національний університет ім.В.Даля, тема доповіді «Особенности эволюции менеджмента как науки управления»