1.            Точилин С.Д. Компьютерное моделирование оптических свойств фотонных кристаллов и композитов на их основе / С.Д. Точилин // Тези доповідей VII Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій", 17–19 вересня 2014 р., Запоріжжя. – 2014. – С. 318–319.
2.            Точилин С.Д., Батарейная М.В, Головач О.Н. Производительность распределенных компьютерных систем доступа к данным СУБД MySQL на основе SOAP Web-служб / С.Д. Точилин, М.В. Батарейная, О.Н. Головач  // Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів "Тиждень науки", 14–18 квітня 2014, Запоріжжя. – 2014. – Т.2. – С. 110.
3.            Точилин С.Д., Котова М. А., Растворов С. И. Производительность распределенных компьютерных систем доступа к данным СУБД ACCESS на основе XML-RPC Web-служб / С.Д. Точилин, М. А. Котова, С. И. Растворов // Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів "Тиждень науки", 15–19 квітня 2013, Запоріжжя. – 2013. – Т.1. – С. 228-229.
4.            Точилін С.Д., Котова М. О., Растворов С. І. Комп'ютерна система автоматизації оптичного експерименту / С.Д. Точилін, М. О. Котова, С. І. Растворов // Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів "Тиждень науки", 15–19 квітня 2013, Запоріжжя. – 2013. – Т.1. – С. 227.
5.            Тоchilin S.D. The features of the low-frequency inelastic light scattering near the phase transition in crystals of barium sodium niobate / S.D. Тоchilin // VIII International conference “Electronics and applied physics”, October 24-27 2012, Kyiv, Ukraine. – 2012. – P.105.
6.            Точилін С.Д., Краснояружська І.О., Кугатова Д.М. Комп’ютерна система автоматизації фізичного експерименту / С.Д. Точилін, І.О. Краснояружська, Д.М. Кугатова // Тези доповідей VI Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій", 19–21 вересня 2012 р., Запоріжжя. – 2012. – С. 291–293.
7.            Точилин С.Д., Курченко А.В., Рябовол В.Ю. Компьютерная система автоматизации электрических измерений / С.Д. Точилин, А.В. Курченко, В.Ю. Рябовол В.Ю. // Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів "Тиждень науки", 11–15 квітня 2011, Запоріжжя. – 2011. – Т.2. – С. 36.

Всього виконано доповідей на 7 конференціях.