27-29 вересня 2017 року в Óbuda University (Будапешт, Угорщина) відбулася 20-та Міжнародна конференція з інтерактивного навчання — «Teaching and Learning in a Digital World».

У роботі конференції взяли участь біля 400 представників різних технічних університетів, зокрема, Європи, США, Канади, Австралії, Саудівської Аравії, Південної Кореї, Японії. Було заслухано більш ніж 200 доповідей щодо результатів досліджень у галузі цього перспективного підходу до навчання.

Запорізький національний технічний університет на цій конференції був представлений роботою, що є результатом спільної праці викладачів різних кафедр нашого університету: Михайла Полякова (кафедра електричних та електронних апаратів), Сергія Морщавки (кафедра радіотехніки та телекомунікацій) та Оксани Лозовенко (кафедра фізики). Тема їхнього дослідження — «Навчання дослідженню когнітивних систем управління» («Training in Research on Cognitive Control Systems»).

Із доповіддю щодо результатів цієї роботи виступила О.А. Лозовенко на секції «Remote and Virtual Laboratories».