Ви є тут

Головна

Профком студентів Запорізького національного технічного університету успішно освоює нові території та горизонти! Адже ще одна його комісія знайшла для себе затишну домівку!

У гуртожитку ЗНТУ №6 було виділене приміщення, проведені ремонтні роботи, і вже 22 лютого 2014 року пройшло урочисте відкриття офісу Комісії зовнішніх зв'язків Профкому студентів ЗНТУ. Це значить, що наші учасники організації BEST (Board of European Students of Technology) тепер мають власний окремий куточок.

За традицією захід відкриття розпочався із перерізання стрічки ректором ЗНТУ професором Сергієм Бєліковим. Також на святі були присутні голова профкому студентів ЗНТУ Андрій Іванченко, проректор ЗНТУ з виховної роботи Сергій Яримбаш. Усі поважні гості поздоровили студентів із «новосіллям» та побажали успіхів і процвітання.

Слід відмітити, що «бестівці» 6 років бігали із приміщення в приміщення, збори та презентації доводилося проводити в аудиторіях, що було не завжди зручним. І зовсім нещодавно їм офіційно виділили приміщення для успішної діяльності. Президент локальної групи Олександра Кравцова, скарбник Олексій Бондаренко, головний організатор майбутнього літнього курсу Дарина Прокопенко та інші учасники - молодці, кожен займається своєю справою, вони одна команда і працюють згуртовано. Я думаю, хлопці та дівчата заслужили нарешті свій міні-офіс.

Святкування пройшло в надзвичайно затишній атмосфері. Студенти зустріли керівництво з радісними посмішками на обличчях. У свою чергу, гості жартували, давали настанови і поради.

Комісія зовнішніх зв'язків щиро дякує ректорату та профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ за допомогу, підтримку та виділену можливість працювати у комфортних умовах!

Діана Желєзнякова
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ