17 квітня 2014 року в гуртожитку № 4 відбулось урочисте відкриття відремонтованого холу. Перш ніж зайти до гуртожитку, на головному вході ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Борисович Бєліков та завідуючий гуртожитку № 4 ЗНТУ Валерій Валерійович Ігнашов перерізали святкову стрічку. У яскраво прикрашеному залі на сцені з'явились ведучі, які подякували керівникам університету за сприяння та допомогу у проведенні ремонту, а саме ректору «Машинки» Бєлікову С.Б, голові профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ Іванченко А.В., директору студмістечка Дубині В.М. та завідуючому гуртожитку Ігнашову В.В.

Першим з найкращими побажаннями для жителів гуртожитку виступив Сергій Борисович: «Хол перевтілився – і це здобуток всіх нас. Дванадцять років тому тут все було інакше. Майбутнє гуртожитку тільки у ваших руках, а ми вже будемо сприяти цьому. Хай щастить!».

Голова профкому студентів ЗНТУ Андрій Володимирович Іванченко такими словами звернувся до жителів: «С 2010 року наш гуртожиток мав систему-турнікет, відеоспостереження и Центр студентського самоврядування (ЦСС). Хотілося б, щоб гуртожиток далі розвивався. Адже все залежить від нас, від мешканців, і цю планку з покращеннями ми повинні підіймати й підіймати».

Директор студмістечка Вадим Миколайович Дубина повідомив: «Щороку проводиться міський конкурс гуртожитків, я думаю, що у нашого гуртожитку великі шанси на перемогу. Адже одним з критеріїв оцінювання є матеріально-технічне оснащення. І тому, з гордо піднятою головою наш гуртожиток можна виставляти на конкурс. Лише спільними зусиллями та ініціативами все буде виходити».

Бєліков С.Б, Іванченко А.В., Дубина В.М. та Ігнашов В.В. вийшли на сцену для вручення подяки ентузіастам, що сприяли ремонту хола. Ремонтно-будівельна бригада, енерго-механічна служба, колектив гуртожитку №4, а також Красуля О.Ю. (ІФ-312), Ляшенюк О.С. (Е-111), Іваницький Н.С. (Е-212), Дєдушев С.О. (Е-212), Ушастіков О.О. (Е-121), Пантєлєєв В.В. (ФЕУ-412), Цесько Б.І. (ІФ-113), Панасевич В.Р. (Е-211), Козлов В.В. (Е-311), Шантарук Р.В. (Е-811), Провора К.О. (Е-211), Жуков С.А. (Е-411), Телюпа О.О. (Е-311), Лисицина Н.В. (Е-311), Кошелюк Р.О. (Е-410), Опара Ю.П. (ФЕУ-629), Гилиджов Шагилич (М-719), Бердієв Арслан (М-719) були нагороджені подяками та грамотами.

Після цього, для присутніх виступили таланти гуртожитку. Вони порадували читанням поезій Омара Хайяма, виконанням чарівної пісні під гітару, східним та сучасним танцем.

Студрада гуртожитку №4 висловлює вдячність профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ за підтримку, адміністрації гуртожитку №4, адміністрації Запорізького національного університету, всім учасникам та помічникам у проведенні ремонту хола.

Юлія Цвітанська
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ