15 жовтня 2014 року стартувала реєстрація для участі в студентському Чемпіонаті комп'ютерних талантів «Золотий Байт». Змагання зорієнтовано на молодих, талановитих студентів та випускників, котрі прагнуть реалізувати себе в сфері ІТ-технологій, дизайну та комунікацій. Призовий фонд складає 500 тисяч гривень.

«Золотой Байт» – найбільший в Україні відкритий Чемпіонат для талановитої молоді, яка захоплюється ІТ-технологіями. Він проводиться з 2007 року. Його місія – підтримка комп'ютерних талантів та розвиток ІТ-сфери. Тема конкурсних робіт Чемпіонату «Золотий Байт-2015» – «Сhanging the World» («Змінюючи світ»).

«Золотий Байт» є некомерційним проектом, участь в ньому безкоштовна для всіх. Учасниками Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів можуть бути учні шкіл, студенти ВНЗ та випускники 2013-2014 років. Змагання передбачає як одноосібну, так і командну участь (залежно від номінації).

Етапи Чемпіонату: I етап – заочний (on-line) – з 15 жовтня по 31 січня 2014р.; II етап – регіональний фінал – з 11 лютого по 1 березня 2015р.; III етап – міжнародний фінал (м. Київ) – протягом двох днів у квітні 2015р.

Номінації Чемпіонату «Золотий Байт-2015»:

• Startup challenge (конкурс програмних проектів).
  • Networking technology (номінація для системних адміністраторів).
  • Mobile development (конкурс мобільних додатків).
  • Game design (конкурс зі створення ігор).
  • Character design (конкурс зі створення ігрових персонажів).
  • Web – design (конкурс web-проектів).
  • Short movie (конкурс короткометражних фільмів).
  • NoSQL expert (конкурс для використання NoSQL-підходу в проектах).
  • Junior competition (конкурс для дітей 10-14 років).
  • Best in cloud (конкурс проектів з використанням сервісу Microsoft Azure).

Цього року, в Чемпіонаті приймуть участь Україна, Росія, Білорусь, Казахстан, Литва, Латвія, Естонія та інші країни. Минулого року в Чемпіонаті прийняли участь понад 6000 чоловік. Очікується, що цього року кількість учасників значно зросте. Організатор «Золотого Байту» – Комп'ютерна Академія «ШАГ».

Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп'ютерної Академії «ШАГ» та ініціатор проведення Чемпіонату «Золотий Байт»: «IT-ринок України потребує подібних конкурсів. Це дає можливість талановитим студентам проявити себе та змусити ІТ-компанії звернути на себе увагу. Ми хочемо, щоб на Чемпіонаті зароджувались нові зірки, котрі в майбутньому виведуть Україну в лідери світової ІТ-індустрії».

Чемпіонат проводиться при підтримці Прем'єр-міністра України, Кабінету міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, в партнерстві з лідерами ІТ-ринку: корпорацій Microsoft, Autodesk, Intel, InterSystems, Imperiousgroup, бізнес-інкубатора HappyFarm, Sterling Studio та іншими.

Уся інформація про умови участі в Чемпіонаті доступна на сайті goldenbyte.org та сторінках проекту в соцмережах: facebook.com/GoldenByteInternational, vk.com/goldenbyte, twitter.com/golden_byte

З питань партнерства із ЗМІ:
Яценко Марина
Е-mail:myatsenko@itstep.org